פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה מצא ארגז קבור בשלג בצד הכביש ונדהם לגלות מה יש בתוכו

סדרת התמונות הבאה שפרסם אחד הגולשים באתר שיתוף התמונות IMGUR היא פשוט קורעת לב ומדגימה כיצד בני האדם יכולים להיות מאוד אכזריים כלפי בעלי חיים מצד אחד, אך אכפתיים ומלאי חום ואהבה מהצד שני.

לאחר שנקרא להגיע ולנסות לפנות את אחד הכבישים שנחסמו בעקבות השלג, מצא אביו של הגולש שהעלה את התמונות ארגז לבן מכוסה בענפים וקבור בחלקו בשלג. כשהתקרב לארגז, לא האמין למראה קורע הלב שנגלה בפניו: שני גורי חתלתולים מתוקים וקפואים שוכבים בלי תנועה, מכורבלים זה בזה, כשליצדם שתי קיערות כמעט ריקות של אוכל וכשהאחד חוסם את הקור בגופו כדי להגן על אחיו.

חתולים 2

בתום יום העבודה, מיהר האב לביתו ובישר על התגלית שלו לבנו, והשניים יצאו בחזרה למקום כדי לבדוק האם החתולים עדין נמצים שם. כצפוי, הארגז והחתולים שננטשו על ידי בעליהם נשארו בדיוק באותו מקום כשהם מחשבים את קיצם לאחור, כשבסביבתם הכל מושלג בלי שום סימן למחסה או אוכל. גם הסיפור המקדים לא הכין את הבן למחזה הנורא הזה. חמוש במצלמה, תיעד הבן בתמונות את חילוץ החתולים, והשניים אספו אותם לביתם.

חתולים 3

חתולים 4

אי אפשר לתאר את רוע הלב והאכזריות של אותו אדם שנטש את החתולים הללו והשאיר אותם למות בשלג עם סיכוי אפסי שמישהו יגלה אותם בצידו של כביש חסום ומושלג. רק מזל גדול גרם לכך שהאב טוב הלב מצא אותם. כמובן, מספר ימים מאוחר יותר, לאחר שהתחממו, אכלו וקיבלו טיפול רפואי הולם, חזרו החתולים לחייך וזכו לבית חם.

כל נראה האזור בו נמצאו החתולים, בלי שום סיכוי שמישהו יאתר אותם לפני שיקפאו למוות

חתולים 1

חתולים 5

חתולים 6

החתולים הקפואים לאחר שהגיעו הביתה

2  4

חתולים 9

5 6

החתולים לאחר שהתאוששu בבית המשפחה שמצאה אותם

חתולים 7

חתולים 8

3

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...