פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה גילה שמישהו גנב לו חטיף קיט-קט מהרכב וזה הדבר המפתיע שקרה אחר כך

הסיפור המוזר הזה מתחיל בשוקולד, נגמר בשוקולד ובאמצע מכיל בעיקר וופל פריך וסטודנט אחד בשם האנטר ג'ובינס. ג'ובינס לומד באוניברסיטת קנזס והפך לכוכב רשת אחרי שהרכב שלו קיבל ביקור מפורץ מזן מאד מיוחד: הפורץ הרעב והמתנצל. העבריין האלמוני ראה חטיף שוקולד בתוך האוטו שחנה ליד המעונות, גנב אותו וכמובן – השאיר פתק על מפית, כי הנימוס מחייב:

"ראיתי את הקיט קט במעמד הכוסות שלך. אני אוהב קיט קט נורא ובדקתי והדלת של הרכב שלך היתה פתוחה. לא לקחתי כלום חוץ מהקיט קט. אני מצטער ואני רעב".שוקולד3

הסטודנט המופתע – שיצא מהאוטו שלו בסה"כ לרבע שעה, העלה צילום של ההתנצלות על המפית לחשבון הטוויטר שלו והאינטרנט התחיל להשתגע קלות. בין חצי מיליון הלייקים וקרוב ל200 אלף שיתופים, בלטה תגובה אחת, מחשבון הטוויטר  של קיט קט: "מי גונב קיט קט ששייך למישהו? מי עושה דבר כזה? שלח לנו פרטים ונחליף לך אותו בחדש".

ציוץ קיט קט

אז האנשים של יצרנית השוקולד הגיעו לקנזס עם חטיף שוקולד חדש. ויחד איתו עוד משהו כמו 6,499 קיט קטים נוספים. את כולם הם דחסו לתוך הטויוטה קמארי של הסטודנט, שנצבעה באדום והדיפה ניחוחות שוקולד. ג'ובינס הזמין את כל חבריו לכיתה, סטודנטים תפרנים (כל סטודנט הוא תפרן בנפש) ליהנות יחד אתו מכמויות בלתי סבירות של שוקולד. והם באו, ברור.

IMAGE DISTRIBUTED FOR THE HERSHEY COMPANY - Hunter Jobbins, freshman at Kansas State University, is all smiles in his car filled with nearly 6,500 Kit Kat bars on Thursday, Nov. 3, 2016, in Manhattan, Kansas. Earlier this week, Jobbins had a Kit Kat bar stolen from his unlocked car and a mysterious note was left from the thief. (Colin E. Braley/AP Images for The Hershey Company)

בראיון לעיתון מקומי, גיבור הפרשה השוקולדית אמר שהוא לא כועס על הגנב שפרץ לו לרכב וביקש ממנו להודות ולהיחשף. "אם אתה קורא את זה, אז דבר איתי. אני רוצה להגיד לך תודה ולתת לך חיבוק והרבה קיט קטים".

אמנם אנחנו לא שרלוק הולמס, אבל סביר להניח שהפורץ גם הוא סטודנט שגר במעונות ושהוא לא פספס את ההזדמנות לבוא וליהנות מעוד חטיפים חינם ברכב של ג'ובינס, תוך שמירה על אלמוניות וזכות השתיקה. מצד שני, תמיד קיימת הסברה שכל הסיפור הזה הוא תעלול יח"צ מתוחכם של קיט-קט, אבל אנחנו מעדיפים לשמור על התמימות וליהנות מהסיפור המוצלח.

IMAGE DISTRIBUTED FOR THE HERSHEY COMPANY - Hunter Jobbins, freshman at Kansas State University, hands out nearly 6,500 Kit Kat bars on Thursday, Nov. 3, 2016, in Manhattan, Kansas. Earlier this week, Jobbins had a Kit Kat bar stolen from his unlocked car and a mysterious note was left from the thief. (Colin E. Braley/AP Images for The Hershey Company)

קיט קט תמונה

באמצעות: huffpost

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...