פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מצחיק: זה מה שעשה הקמע של שיקגו בולס לאוהד שסירב להתנשק עם בת הזוג שלו

מצלמת הנשיקות היא אחת האטרקציות היותר מטופשות ומצחיקות שיש למשחקי NBA להציע. לא ברור למה, אבל המסורת על פיה בזמן ההפסקות במשחק משוטטת המצלמה בין האנשים בקהל, מאתרת זוגות אוהבים ומאלצת אותם להתנשק לעיני כל יושבי המגרש כשתמונתם מוקרנת על המסך הענק באולם עם מסגרת של לב מסביבם, עדין לא נמאסה על האמריקאים וממשיכה לספק שלל רגעים משעשעים ומביכים בכל פעם מחדש.

במהלך המשחק בין שיקאגו בולס לבוסטון סלטיקס ביום ראשון בערב, עצרה המצלמה על אחד הזוגות בקהל. הבחורה הנלהבת קלטה מיד שהם מופיעים על המסך ואילו בן זוגה בדיוק שוחח בטלפון וכלל לא שם לב למתרחש. בניסיון לדרוש את המגיעה לה, נשיקה לוהטת מול כל האולם, החלה הבחורה מכה את בן זוגה ומנסה למשוך את תשומת כשהוא מצדו מתרגז, צועק עליה וסרב לשתף פעולה. אלא שאז חלה תפנית מפתיעה בעלילה. כדי לא להרוס, פשוט צפו בסרטון.

[xyz-ips snippet="youtubeembed"]

כמובן, אנחנו לא תמימים ואפשר להריח מקילומטר שהסרטון הזה מבויים לחלוטין, אבל הרגע בו בני השור, הקמע של שיקאגו בולס, מנצל את המצב באלגנטיות, שופך את המשקה של הבחורה על הבן זוג שלה ונושא אותה לעבר השקיעה הוא פשוט רגע קומי קורע שאי אפשר לא לצחוק ממנו, גם אם הוא היה מכוון לגמרי. שאפו לבני הקמע, שעושה גם בר מצוות אם תרצו.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...