פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מתיחת הליצן הרוצח היא אחת המתיחות הכי מופרעות ומפחידות שראינו

לא ברור מה בדיוק הסיבה שגורמת לכך, אך אנשים רבים מפחדים מליצנים. גם אם אתם לא נמנים על אותם אנשים, אם הייתם נקלעים במקרה לזירת המתיחה האכזרית והמופרעת הבאה, סביר להניח שלא הייתם רוצים לראות יותר ליצנים לעולם, ואולי גם נדרשים לטיפול פסיכולוגי ארוך כדי להתאושש ממנה. זהירות! מדובר בסרטון מאוד לא קל לצפייה אם יש לכם קיבה רגישה.


הסרטון המטורף הזה, מציג דמות מפחידה במיוחד של ליצן המאופר כך שפניו נראים מאיימים במיוחד. במסגרת המתיחה, עומד הליצן הרשע כשבידו פטיש ענקי, ולרגליו מה שנראה כמו אדם מעולף ששוכב על הרצפה. ברגע הנכון, כאשר עוברי אורח תמימים נקלעים בטעות לזירת הפשע, הוא מרים את הפטיש, הולם בחוזקה בראשו של האדם השוכב על הרצפה (בובה כמובן) ומרסק אותו לחלוטין לנגד עיניהם ההמומות ותוך שגלונים של דם מזוייף משפריצים לכל עבר. כמובן, הנמתחים האומללים לא יודעים את נפשם מרוב בהלה ונמלטים מהמקום בריצה, המהלך המתבקש במצב מלחיץ שכזה.

המתיחה הזאת, עליה אחראים החברים בערוץ היוטיוב Dm Pranks Production, גרפה קרוב לשלוש מליון צפיות מאז עלתה לרשת לפני כשלושה ימים. אם אתם שואלים אותנו, מדובר בהגזמה פראית במיוחד ובמתיחה שהולכת צעד אחד רחוק מדי ועלולה לגרום נזק נפשי בלתי הפיך לאותם נמתחים אומללים שכנראה לא ימהרו להסתובב שוב לבדם ברחוב בשעות הערב החשוכות. אתם מוזמנים לשפוט בעצמכם.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...