פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

חתולים: מתוקים ומשעשעים או רוצחים שכירים?

כולם כבר יודעים כי כוכבי הרשת הגדולים ביותר הם חתולים. אולם, בעוד רבים נהנים להשתעשע מסרטוני חתולים וממים חתוליים משעשעים, יש מי שמסרבים לראות בהם חיות מתוקות ופרוותיות ובטוחים כי חתולים הם רעים ואכזריים, ומלאים בכוונות זדון נסתרות, אותן הם מסווים באמצעות חמידות מזוייפת.

אתר OatMeal,  הוציא לפני מספר שנים ספר קומיקס שהפך פופולארי במיוחד העונה לשם "איך לדעת האם החתול שלך זומם להרוג אותך".  לדברי היוצרים הקומיקס נכתב מתוך מחשבה שהרעיון של חתולים רוצחים הוא רעיון קומי משעשע, ותו לא.

כעת, כך לדברי האתר, התפרסם מחקר חדש המגלה כי המציאות לא רחוקה מהקומיקס. המחקר שנערך באוניברסיטת ג'ורג'יה ובשיתוף עם נשיונאל ג'אוגרפיק, העלה ממצאים מעניינים מאוד בכל הנוגע להרגלי הציד של החתולים. במסגרת המחקר נבדקו חתולי בית על ידי מצלמות שעקבו אחריהם במהלך כל שעות היממה, כדי לגלות מהו אורח חייהם, וכמה מתוכו מוקדש להרג. התוצאות המסקרנות מוצגות באמצעות אינפוגרפיקה מאוד מצחיקה ומשעשעת, ועל פיה, אם אתם מגדלים חתול, כדאי שתשנו עם עין אחת פקוחה.

מסתבר שחתולים נהנים לצאת למסע ציד לפחות פעמיים בשבוע, הורגים בשביל הכיף וכמובן אוהבים להעניק לכם הבעלים מזכרות ומתנות מפתיעות  מימי הכיף הקטלניים שלהם. המספרים מפתיעים, והסטטיסטיקה משעשעת. שלא תגידו שלא הזהרנו אתכם.

תודה לגלעד דהן מהחיידק על העדכון.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...