פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הסרטון הזה משכנע ילדים לא לשלוח תמונות מביכות של עצמם

אחד השילובים הפחות מוצלחים שנולדו בעשור האחרון הוא השילוב של ילדים/בני נוער עם טלפונים חכמים. כן, יש למכשיר הזה לא מעט יתרונות, אבל העובדה שיש לו מצלמה מייצרת צרות כששמים אותו בידיים של ילדים. ואם עדיין לא השתכנעתם שזה מסוכן, מוזמנים לקרוא בחדשות על כל מקרי הסחיטה וההתעללות שבני נוער היו מעורבים בהם בגלל תמונה אחת מטופשת שהגיעה לידיים הלא נכונות.

בגלל שאי אפשר להפריד בני נוער וילדים מהטלפון שלהם, הדבר היחיד שאפשר לעשות הוא לחנך אותם לא לעשות שטויות. תשדיר השירות עם הכותרת "אל תשלח תמונות של הבולבול שלך" הוא הדרך שבה מנסים בבריטניה להתמודד עם התופעה.

[xyz-ips snippet="youtubeembed"]

בסרטון שתי הדמויות המצוירות אלכס וסאם משתעשעות ומצלמות את עצמן, כשסאם אומר לאלכס "היי, בוא נצלם את הבולבול (זה התרגום הכי קרוב שמצאנו לווילי, אם יש לכם תרגום מוצלח יותר – בבקשה, תציעו) שלך ונשלח בסנאפצ'אט". כן, התמונות בסנאפצ'אט נמחקות אחרי 15 שניות, אבל הילדה שמקבלת את התמונה עושה צילום מסך, מעבירה לחברים ו…אתם יכולים לנחש מה קורה מכאן. סרט אימה.

אין ספק – אם היינו ילדים והיינו נחשפים לסרטון הזה, יש מצב טוב שלא היינו נרדמים במשך כמה לילות טובים, ולא מורידים עוד את המכנסיים שלנו בפומבי לעולם. באופן כללי, אף פעם לא מדובר ברעיון מוצלח במיוחד.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...