פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

27 ילדים עם תספורות גרועות שאפילו השטן לא חשב עליהן

אם תשלפו באקראיות את אחד מאלבומי תמונות הילדות שלכם ותפתחו אותם, סבירות מאוד גבוהה שתיתקלו שם במראות לא קלים לצפייה. כמובן, אם נולדתם וגדלתם בשנות השמונים או בתחילת שנות התשעים, מצבכם הוא אפילו גרוע יותר. כמעט לכל אחד מאיתנו, אי שם בתקופה בה הגיל שלנו הורכב מספרה אחת, סבל מתסרוקת גרועה במיוחד שנוצרה בעיקר בגלל שילוב של שני מרכיבים עיקריים: חוסר היכולת של ההורים שלנו להבחין בכך שהילדים שלהם נראים כמו חייזרים וכמובן, הכישרון המופלא של צלמי תמונות המחזור בבית הספר היסודי לצלם תמונות נוראיות שיגרמו לצד הפחות יפה שלנו להיראות במיטבו.

האייטיז והניינטיז אמנם הביאו לעולם המון טרנדים תרבותיים מוצלחים אבל אפשר לקבוע בוודאות שאף אחד מהם לא קשור לעיצוב שיער ואם אתם רוצים להיות בטוחים בכך, מספיקה הצצה חטופה בסדרת התמונות הקורעת הבאה המציגה כמה ילדים אומללים עם תסרוקות גרועות במיוחד שאולי נראים מאושרים בתמונות המחזור שלהם, אבל זה רק כי הם עדין לא מספיק בוגרים כדי לקלוט את גודל האסון האופנתי המתרחש על הראש שלהם.

לשמחתנו, במקום לקבור את התמונות הללו במקום בו איש לא ימצא אותם לעולם, המצולמים בסדרת התמונות הזאת החליטו לעשות את ההפך ולשתף את אומת האינטרנט בטראומה הפרטית שלהם, למען יראו ויראו. אנחנו מזהירים, המראות קשים לצפייה, אבל אתם חייבים את זה לעצמכם, כדי שכאשר יהיו לכם ילדים משלכם, תחשבו פעמיים לפני שאתם לוקחים אותם לספר. בהצלחה לכולם.

תסרוקות גרועות של ילדים 1

תסרוקות גרועות של ילדים 2

תסרוקות גרועות של ילדים 3

תסרוקות גרועות של ילדים 4

תסרוקות גרועות של ילדים 5

תסרוקות גרועות של ילדים 6

תסרוקות גרועות של ילדים 7

תסרוקות גרועות של ילדים 8

תסרוקות גרועות של ילדים 9

תסרוקות גרועות של ילדים 10

תסרוקות גרועות של ילדים 11

תסרוקות גרועות של ילדים 12

תסרוקות גרועות של ילדים 13

תסרוקות גרועות של ילדים 14

המשך בעמוד הבא…

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...