פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

25 ילדים שהלכו לקניות עם ההורים ואיבדו את זה לחלוטין (תמונות)

רגע לפני שהתבגרתם והבנתם שכל רגע לבד בבית בלי ההורים הוא רגע מבורך, אחד הדברים הכי מבאסים היה הרגע הזה בו ההורים יוצאים מהבית ומשאירים אתכם לבד כי אתם כבר "ילדים גדולים". אולם, אם יש משהו שהוא אפילו יותר מבאס מזה, היה הרגע בו הבנתם שאתם עומדים להצטרף להורים שלכם למסע קניות.

היציאות הללו לסופר או לקניון, דווקא מתחילות לרוב ברגל ימין, אלא שאחרי משהו כמו 20 דקות עד חצי שעה, מרבית הילדים מתחילים לאבד את סבלנותם בזמן שאמא שלהם מתלבטת בין אורז רגיל לאורז מלא או בין הבגד השחור לאדום, ומבינים שהמסע הזה הולך להיות מאוד ארוך ומאוד משעמם. כמובן, גם מצד ההורים לא מדובר בתענוג גדול מדי, היות והם אלה שצריכים להתמודד עם התוצאות.

25 הילדים המצחיקים בסדרת התמונות המשעשעת הזאת, כנראה עברו מזמן את סף השעמום והשפיות שלהם, ואיבדו את זה לחלוטין. כך למשל תוכלו לראות שלל ילדים שנרדמים בסיטואציות משונות ובלתי אפשריות, ילדה שמוצאת את עצמה בתוך מקרר, תינוק אחד מבוהל במיוחד וגם כמה ילדים שהחליטו מרוב ייאוש להחליף את הוריהם בבובות הראווה.

בשורה התחתונה: הנה טיפ לגולשי האתר שעדין לא עברו את גיל 10: הישארו בבית! זה הדבר הכי טוב בעולם! ולהורים – אתכם בסבלכם. בהצלחה.

shopping-kids

shopping-kids2

shopping-kids3

shopping-kids4

shopping-kids5

shopping-kids6

shopping-kids7

shopping-kids8

shopping-kids9

shopping-kids10

shopping-kids11

shopping-kids12

shopping-kids13

shopping-kids14

shopping-kids15

shopping-kids16

shopping-kids17

shopping-kids18

shopping-kids19

shopping-kids20

shopping-kids21

shopping-kids22

shopping-kids23

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...