פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

האם רשת KFC באמת חוזרת לסיבוב נוסף בישראל?

האם רשת המזון המהיר הפופולרית KFC חוזרת לסיבוב נוסף בארץ הקודש? כמעט ארבע שנים אחרי שהסניף האחרון שלה בקניון אילון נסגר ובכך סתם את הגולל על פעילותה של הרשת בישראל, נפתח ביממה האחרונה עמוד פייסבוק חדש הנושא את השם “KFC ישראל”, עמוד שמבשר לכאורה על חזרתה של הרשת לישראל בזמן הקרוב.

בתוך פחות מ-24 שעות צבר העמוד מעל 7000 אוהדים, והתמונה הראשונה שפורסמה בו, המציגה את באקט הכנפיים המפורסם של הרשת ביחד עם הכיתוב “אתם מוכנים לזה?” זכתה לאלפי לייקים וקרוב ל-1500 שיתופים של גולשים נרגשים שניסו להבין האם הבשורה אכן נכונה או שאולי מדובר בתעלול שיווקי כלשהו.

קנטאקי פרייד צ'יקן 1

אז האם אחרי שני ניסיונות כושלים להכות שורש בישראל, הראשון בתחילת שנות התשעים והשני בתחילת שנות האלפיים, KFC באמת חוזרת לסיבוב שלישי? לצערנו, התשובה כרגע היא לא, אבל עם פתח קטן לאופטימיות עבור אלה מכם שמתים על העוף, הפירה ושאר מנות הדגל של הרשת.

כבר במבט ראשון ניתן היה להבין שלא מדובר בחדשות רשמיות: הודעות יח”צ לא נמסרו לעיתונות, וכתובת האתר שמופיעה בסקשן “אודות” של עמוד הפייסבוק החדש מפנה אל האתר הבינלאומי של KFC, בעוד ברור שאם הרשת אכן היתה חוזרת לארץ, היה מושק אתר ישראלי. אולם, אנחנו לא הסתפקנו בהסקת המסקנות האינטואיטיבית הזאת ופנינו למנהלי העמוד כדי לברר האם אפשר להתחיל לחגוג, או שהשמחה מוקדמת מדי.

הי חברים, אנשים ברשת תוהים האם מדובר בחדשות אמיתיות או בתרגיל שיווקי. תוכלו לשפוך אור על התעלומה? 

עמוד KFC ישראל: “מדובר בפרויקט גדול שמטרתו להחזיר את רשת KFC לישראל. בשלב הראשון אנחנו בודקים את האהדה למותג באמצעות הדף ומכינים את הקרקע. כבר החלו מגעים עם רשת KFC העולמית.”

מי עומד מאחורי הפרויקט?

עמוד KFC ישראל: “את כל זה נחשוף בקרוב, כרגע אנחנו יכולים להגיד רק שמדובר באנשים שאוהבים KFC.”

מסר נוסף לאומת הגולשים המתרגשים?

עמוד KFC ישראל: “כן, אנחנו רוצים להרגיע קצת את האנשים. הפרויקט כרגע בתהליכים ושום דבר לא סופי וקבוע. לא חשבנו לרגע שהדף יגיע לרמת פופלריות כל כך גבוה אחרי 30 שעות ואנחנו לא רוצים ליצור סתם שמחה אצל האנשים. קשה לנו לכולם כי אנחנו מקבלים עשרות הודעות בשעה אבל אנחנו בתקווה ולב שלם שנמצא שותפים והמגעים עם הרשת העולמית יתקדמו.”

***

אז כפי שאתם מבינים, אם הבטן שלכם מקרקרת כרגע, עדיף שלא תמתינו עם הרעב שלכם עד לפתיחת הסניף הישראלי המחודש של רשת KFC ותמצאו חלופות אחרות. ובכל זאת, אם החבר’ה האלה רציניים, אולי נפתח צוהר קטן של תקווה בכל הסיפור. בינתיים, טיפ קטן מאיתנו – אי אפשר לנגוס בכנפיים שמופיעות בתמונה מבעד למסך המחשב.

קליק כאן לביקור בעמוד KFC ישראל

קנטאקי פרייד צ'יקן 3

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...