פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה קנה בקבוק קטשופ שהתפוצץ אז הוא מצא דרך מצחיקה במיוחד להטריל את שירות הלקוחות

למי מאתנו לא קרה שהוא קנה מוצר כלשהו בסופר ובבית התברר שהוא מקולקל, שבור או סתם פג תוקף. מה עושים במקרה כזה? לפעמים הולכים להחליף או מתקשרים לשירות לקוחות. אבל ברוב המקרים, מה לעשות, לאף אחד אין כוח להתעסק עם זה אז פשוט זורקים לפח ועוברים הלאה.

מצד שני, יש מי שמשקיעים זמן ומאמץ במוצר הפגום ומשתמשים בו כדי לשעשע את עצמם ואת הסביבה ולהטריל מעט את שירות הלקוחות. כמו שקרה במקרה הזה של בקבוק הקטשופ שהתפוצץ באופן מאד מוזר:

בחור בשם דייויד קולינסון קנה בסופר בקבוק קטשופ. לכאורה, בקבוק קטשופ תמים. אבל אחרי כמה ימים במקרר, לפני שהוא אפילו נפתח, הבקבוק פשוט התאבד בפיצוץ וגרם ל"נפגעים" רבים. ככה זה נראה:קטשופ

דייויד כתב לרשת הסופרים (מוריסון) בטוויטר ועדכן אותם על מה שהתרחש במקרר שלו:

בקבוק קטשופ 1מוריסון היקרים, למה בקבוק הקטשופ שטרם נפתח סיים את חייו בצורה כזאת? וגם לקח איתו את הרוטב החום ווצנצנת אחסון.

בזמן שרוב האנשים היו פשוט מעבירים סמרטוט על תאונת העגבניות הזאת וזורקים את השאריות ואת שאר הנפגעים לפח, דייוויד החליט משום מה ללכת על קו נועז יותר וערך לרוטב טקס אשכבה:

קטשופ3בקבוק קטשופ 2ערכנו טקס לוויה לקטשופ המנוח, הקומקום ניהל את הטקס ווצנצנות האחסון ששרדו נתנו הספד מרגש מול קהל של תבלינים וקטבים.

ברשת הסופרמרקטים החליטו לזרום עם הלקוח והגיבו לו באותה הרוח:

בקבוק קטשופ 3דייוויד, נראה שההזמנה שלי (ללוויה) הלכה לאיבוד בדואר! תוכל לשלוח לי את שם החנות ואת הברקוד כדי שנוכל לסגור מעגל? ג'ני

ובכן, מסתבר שדייוויד לא הסתפק בדאחקה הראשונה שלו והחליט לקחת את העסק עוד שלב קדימה עם עוד תגובה קורעת ומנצחת שכללה את התמונה הבאה ביחד עם הכיתוב: "אז את בעצם רוצה שאני אחפור ואוציא את הגופה שלו מהקבר?"

קטשופ6בקבוק קטשופ 4

נציגי השירות של הסופר המשיכו לשמור על איפוק, לשדר קוליות והמשיכו בשיחה המשעשעת:

בקבוק קטשופ 5שינוח על משכבו בשלום! יש לך כרטיס מועדון? גבי

לצערנו ולצערם של עשרות אלפי הגולשים שהגיבו לתכתובת המעולה הזאת ושיתפו אותה, כאן גם הסתיימה השיחה והביאה לסיומו את אחד הסיפורים המצחיקים מבלי שאנחנו הצופים נדע את הסוף. מה שבטוח, כולנו נזכור לעד את בקבוק הקטשופ המנוח ונקווה שהוא הותיר אחריו מכתב שמסביר מדוע בחר לסיים את חייו.

באמצעות: boredpanda

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...