פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

החברים של הבחור הזה ארגנו לו הלוויה פיקטיבית בגלל שהוא תמיד מעדיף לבלות עם בת הזוג שלו

זוגיות היא דבר נפלא, על אחת כמה וכמה כשהיא נופלת בחלקו של אחד החברים הטובים שלנו. אולם, וכמעט כל אחד מאיתנו חווה זאת על בשרו בשלב כזה או אחר של חייו, יש לא מעט אנשים שלא ממש מצליחים לחלק את זמנם כמו שצריך בין בן או בת הזוג החדשים שלהם לבין החברים שלהם, ומוצאים את עצמם תוך זמן קצר מנותקים מהחבר’ה וקבורים עמוק בתוך מערכת היחסים שלהם בלי להוציא את הראש החוצה מדי פעם.

זה בדיוק מה שקרה לחברים של קיירן כייבל, שהכיר לפני כשנה וחצי את בת הזוג שלו ג’ס, ומאז, כך על פי חבריו, נעלמו עקבותיו, והם כמעט ולא פוגשים אותו. במקרים רבים הסיפור הזה מסתיים עם נבתק מוחלט וזוכה לסוף טוב רק אם אותו חבר או חברה נפרדים מבני הזוג וחוזרים לחיק חבריהם, אלא שהחבר’ה של קיירן החליטו לא לוותר עליו בקלות, ועם מעט יצירתיות ומוח קרימינלי מעוות, החליטו ללמד את החבר לקח באחד הסיפורים היותר מצחיקים שנתקלנו בהם.

קיירן כייבל וג’ס פרגוסון, זוג חביב המתגורר בוויילס, החלו לצאת יחד לפני כשנה וחצי והאהבה ביניהם פרחה.

נקמה בחבר 1

אלא שעל פי החברים הקרובים של כייבל, למרות התמיכה והפרגון שלהם לזוגיות המוצלחת של חברם הטוב, מאז שהכיר את ג’ס נעלמו עקבותיו. הוא הפסיק להגיע למפגשים חברתיים מיעט לתקשר איתם, כך שמבחינתם הוא למעשה מת.

נקמה בחבר 2

במקום להמשיך הלאה בחייהם ולהשלים עם הפרידה מהחבר הטוב, החליטו החברים למצוא דרך יצירתית שתגרום לקיירן להבין עד כמה הוא חסר להם. הדרך הפשוטה וההגיונית לעשות זאת הייתה לקבוע אתו מפגש, לשים את כל הקלפים על השולחן, ולנהל שיחה איכותית בה כל אחד מהחברים יפתח את הלב וישתף את הרגשות שלו. אלא שכמובן, החבר’ה המצחיקים של כייבל בחרו בדרך מקורית ומצחיקה הרבה יותר לעמת את חברם עם המציאות. הם ארגנו לו הלוויה פיקטיבית.

נקמה בחבר 3

החבר’ה אספו 50 חברים ומכרים קרובים של קיירן, והכריחו אותו להגיע לביתו של אחד מהם בטענה שהם רוצים לצפות יחד באחד ממשחקי גביע העולם ברוגבי שנערכים בימים אלה. אלא שכאמור, במקום מפגש משותף לצפייה במשחק, חיכתה לקיירן הפתעה מלחיצה ומאוד לא שגרתית – מסע הלוויה שלו עצמו.

נקמה בחבר 4

כפי שהייתם מצפים מהחברים הכי טובים שלכם, החברים של כייבל השקיעו בארגון ההלוויה שלו ודאגו לכל הפרטים הקטנים: הם שכרו חליפות שחורות, רכב לוויות וארון קבורה, דאגו לחפש את אחד החברים לכומר, ואף דאגו לחלק לכל הנוכחים עלוני מידע והנצחה לזכרו של כייבל.

נקמה בחבר 5
נקמה בחבר 10

“קיבלתי מאות הצעות חברות” סיפר קיירן לאחר שסיפור הלוויה הפיקטיבית שלו התפרסם באחד האתרים הגדולים בבריטניה. “אנשים עוצרים אותי ברחוב ושואלים אם הם יכולים להצטלם איתו כדי שיוכלו להראות לחברים שלהם שהם פגשו אותי. זה פשוט מטורף ומרגיש כמו חלום. פשוט מדהים”.

נקמה בחבר 6
נקמה בחבר 7

אגב, למרות הסיפוק הפיקנטי וההשקעה הגדולה של החבר’ה בניסיון להשיב אליהם את החבר האבוד, ג’ס, בת הזוג של קיירן, מתעקשת על כך שהיא מאפשרת לפגוש את החברים שלו מתי שהוא רק רוצה, כך שלמעשה, הבעיה טמונה אך ורק בסדר העדיפויות המקולקל שלו, או שבת’כלס, הוא פשוט מעדיף לבלות את זמנו עם החברה היפהפייה שלו.

נקמה בחבר 8

כפי שאתם יכולים לראות, קיירן לא נבהל ממסע הלוויה שלו ודווקא זרם עם הטקס המשעשע שארגנו החברים. קצת קריפי, אבל תמיד טוב לשמור על הומור ורוח ספורטיבית, גם כאשר החברים שלך מריצים עליך תעלול אכזרי שכזה.

נקמה בחבר 9

אז האם הלוויה המושקעת שארגנו החברים תעזור להם לזכות בחזרה בתשומת לבו של החבר האבוד? לא בטוח, אבל בכל אופן, כולם הרוויחו יופי של סיפור לנכדים.

דרך: elite daily

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...