פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

קייט אפטון וסנופ-דוג בפרסומת מוזיקלית חדשה בהשפעת סמים קלים

אז למי התגעגעתם יותר, לסנופ דוג, או לקייט אפטון? אם עניתם סנופ-דוג, אתם כנראה שיכורים. אפטון, הדוגמנית הלוהטת שפרצה לחיינו אי שם ב-2011 והופיעה באינסוף פרסומות, מגזינים ומדורי אופנה, חוזרת שוב לחיינו, הפעם במסגרת פרסומת מוזיקלית חדשה ומשעשעת למותג המזון האמריקאי Hot Pockets, מעין חטיפי בצק במילוי בשר וגבינה להכנה מהירה במיקרו.

הקליפ החדש בכיכובם של השניים מצטרף לטרנד האחרון בעולם הפרסום – קליפים מוזיקליים המקדמים מותגים כאלה ואחרים. הקליפ הוא מעין קאבר משעשע לשיר “Just a Friend” של ביז מרקי, קאבר בו שונו המילים כדי שיתאימו לקליפ הפסיכדלי משהו, שנראה כאילו יוצריו היו תחת השפעת מריחואנה.

[jwplayer mediaid="19663"]

באופן אישי, אני לא יכול לומר שעפתי באויר במהלך הצפייה בסרטון הפרסומת הזה, אבל לפחות זכיתי לראות את קייט אפטון המתוקה ומפזזת ומעמידה פנים שיש לה כישורי משחק. גם סנופ דוג עושה עבודה לא רעה ומצליח להיראות רציני יחסית ביחס למילים המטופשות של השיר.

הפרסומת הזו היא המשך ישיר לשיתוף הפעולה הקודם בין Hot Pockets לסנופ-דוג, בקליפ “Pocket like its Hot”. הסרטון זכה עד כה לקרוב לחצי מליון צפיות, מספר נמוך יחסית לקליפ המושקע. אולי זה קשור לעודף הבגדים של אפטון, שבלבל את הצופים שרגילים לראות אותה בבגד ים.

קייט אפטון וסנופ דוג 2

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...