פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

פרסומת יפהפייה המציגה את סיפור החברות בין ילד לפינגווין תמיס לכם את הלב

היא מלאה בשמאלץ, משתמשת בכל האלמנטים מרסקי-הלב ואפילו קצת צפויה, ובכל זאת, פרסומת הקריסמס החדשה של רשת חנויות הכל-בו הבריטית "ג'ון לואיס" היא כנראה הפרסומת הכי מקסימה ושובת לב שתראו השנה, וזה ללא ספק אנדרסטייטמנט.

[xyz-ips snippet="youtubeembed"]

הפרסומת בה הושקעו קרוב ל-2 מליון דולר ועלתה אתמול לרשת, מציגה את סיפור החברות הקסומה בין ילד לפינגווין. השניים מבלים ומשחקים במשך כל השנה וחווים רגעים נפלאים יחד, אלא שאז, רגע לפני שמגיע החורף, מתמלאות עיניו המתוקות של מונטי הפינגווין בעצב. הילד החמוד מזהה את הבדידות של חברו הטוב והפרוותי, ומחליט לארגן לו הפתעה מרגשת.

לפרטון המעולה הזה שצבר מעל 4 מליון צפיות בפחות מיממה, יש את כל המרכיבים הנחוצים כדי להפוך אותו ללהיט מנצח: תסריט טוב, אנימציה דיגיטלית נהדרת שמצליחה להפיח אנושיות במונטי הפינגווין, סיום קלאסי שקושר את הסרט סביב קופסת השוקולד הזאת וכמובן, כמיטב המסורת של פרסומות חג המולד מבית ג'ון לואיס, פסקול מצוין והורס, השיר "Real Love" של ג'ון לנון, בביצוע המעולה והסוחף של טום אודל, ששם את החותמת הסופית על עבודת קריאייטיב מושלמת.

בתור מי שמתקשים להתרשם בקלות ממניפולציות רגשיות זולות, אנחנו חייבים להודות שנשברנו לחלוטין ומצאנו את עצמנו זולגים בכסא תוך כדי הצפייה, מתמלאים בנוסטלגיית ילדות ובחמימות של שמיכת פוך בחורף. האם הקסם עבד גם עליכם?

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...