פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אמנית בת 16 הופכת עלי שלכת שהיא אוספת מהפארק לציורים מדהימים ומהפנטים

טכניקות האמנות המסורתיות מסייעות לאמנים לייצר אינסוף עבודות יפהפיות, אבל לעיתים, יש להן גם צד מכוער. השימוש בנייר, חומרים מדללי צבע, ממיסים, בקבוקיי ספריי צבע, חומר זיגוג לקרמיקה ועוד מרכיבים רבים אחרים הוא ממש לא ידידותי לסביבה ועשוי לפגוע בה בטווח הארוך. אולם, בשנים האחרונות, אנחנו עדים ליותר ויותר אמנים שבוחרים לברוח מהמוסכמות ולהשתמש בטכניקות חדשות ומפתיעות כדי לבטא את עצמם ולהשלים את היצירות שלהם.

ג'ואנה, צעירה כשרונית בת 16 מפולין, התברכה בכישרון ציור מופלא, אלא שבמקום להשתמש בנייר, היא בחרה בקנבס ציור שונה וטבעי לחלוטין עליו היא מטביעה את הציורים הנהדרים שלה: עלים יבשים שנשרו מהעצים בעקבות השלכת.

ג'ואנה ציורי עלים 1

הרעיון לצייר על עלים נולד בערב השנה החדשה לפני מספר חודשים. בזמן שכל החברים שלה התארגנו למסיבות הסילבסטר, לקחה ג'ואנה עלה יבש והחלה לצייר עליו ולצבוע אותו בהשראת הצבעים והגוונים שיצרו הזיקוקים בשמיים על רקע אורות העיר.

ג'ואנה ציורי עלים 2

ג'ואנה פרסמה את תמונת העלה שלה ברשת אבל לא חשבה שמישהו באמת ישים לב ליצירה שלה. אלא שאז, בלוג אמנות נחשב שיתף את התמונה שלה בפרופיל האינסטגרם שלו וגרם לעשרות אלפי גולשים לעקוב אחר הצעירה המוכשרת. כמות התגובות המפרגנות העצומה שקיבלה דרבנו אותה להמשיך ולצייר על עלים, ומאז היא עשתה זאת עוד עשרות פעמים.

ג'ואנה ציורי עלים 3

עלים 3

את העלים עליהם היא מציירת אוספת ג'ואנה מהפארק הסמוך לביתה. את העלים היא מכניסה לתוך ספרים ומייבשת אותם במשך כמה ימים. בהמשך, היא צובעת אותם בשחור באמצעות צבעים אקריליים מבוססי מים ורק אז מוסיפה צבע ויוצרת את התמונות המופלאות.

ג'ואנה ציורי עלים 5

ג'ואנה ציורי עלים 4

בציורים שלה, מושפעת ג'ואנה מהנופים הקסומים של ניו יורק, לונדון ולוס אנג'לס, ערי םבהם מעולם לא ביקרה אבל חולמת להגיע אליהן.

ג'ואנה ציורי עלים 6

עלים 1

וכמובן, מאחורי היצירות שלה יש גם מסר חשוב: "רציתי להגיד שאנחנו לא חייבים לכרות עצים כדי לצייר או לצבוע. אני חושבת שזה חשוב לעורר את המודעות למצב העגום של כדור הארץ והסביבה שלנו". ואנחנו מזכירים לכם, היא בסה"כ בת 16. לא רע הא?

ג'ואנה ציורי עלים 7

ג'ואנה ציורי עלים 8

ג'ואנה ציורי עלים 9

ג'ואנה ציורי עלים 10

עלים 4

קליק לפרופיל האינסטגרם של ג'ואנה

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...