פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

ג'ף ברידג'ס מככב בפרסומת מעולה שכולה מחווה לדוּד מביג לבובסקי

ג'ף ברידג'ס מככב בפרסומת מחווה מוצלחת במיוחד למשקה החביב על הדוּד מביג לבובסקי

ג'ף ברידג'ס חוזר בפרסומת חדשה שכולה מחווה לביג ליבובסקי

הדוּד, גיבור הסרט "ביג לבובסקי" ומודל לחיקוי של דור שלם של בטלנים, מזוהה יותר מכל עם שלושה אלמנטים: סטלנות, עצלנות ובאולינג. אבל אחרי כל אלה, הדוּד מזוהה בעיקר עם המשקה החביב עליו – הרוסי הלבן. למקרה שאתם לא מתים על אלכוהול (או על רוסים, חלילה), אז נסביר שהרוסי הלבן הוא שילוב של קלואה (סוג של ליקר קפה) ושמנת. לא רוסי כמו וודקה עם אוכמניות, אבל ככה המתכון, אין מה לעשות.

הפרסום החינמי שקלואה קיבלו בזכות הסרט היה די מטורף, אבל מאז חלפו כמה שנים טובות והמותג צריך פרסומות משל עצמו כדי להתרענן. אנחנו די בטוחים שאם איתן וג'ואל כהן היו מסכימים, יצרנית קלואה הייתה מלהקת את הדוד בכבודו ובעצמו לפרסומת. בגלל שזה לא התאפשר, הלכו על הדבר הכי קרוב: ג'ף ברידג'ס, הבנאדם שגילם את הוד דודיותיו.

 

ברידג'ס עצמו נראה דומה באופן מחשיד לבטלן החביב מהסרט, וגם חתך הדיבור שלו כמעט זהה – אבל הוא מגלם כאן את עצמו. ולמרות שבמאי הפרסומות איוון זכריאס עשה הכול כדי שהצופה לא יפספס חלילה את הקשר לסרט הפולחן ההיא – הוא החליט להוסיף כאן גם מזוודה אבודה, למקרה שמישהו יפספס את כל שאר הרפרנסים.

הסרטון עצמו מוצלח למדי ואפשר גם לסכם אותו במשפט אחד: ג'ף ברידג'ס מחפש מזוודה ופוגש רוסי לבן (קוסמונאט, ליתר דיוק). עכשיו אנחנו ממתינים בציפייה לסרטון שתפיק עמותה שמעודדת חזרה בתשובה, בכיכובו של ג'ון גודמן ועם המשפט האלמותי: שומר פאקינג שאבעס!

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...