פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

ג'ייסון מומואה (חאל דרוגו) מצא דרך גאונית ומצחיקה להטריל את המעריצים שלו

ג'ייסון מומואה הוא שחקן ודוגמן אמריקאי שקיבל פרסום והכרה בינלאומית כשגילם את תפקידו של חאל דרוגו בסדרה משחקי הכס, מאז אותו תפקיד הוא הפך לשחקן עסוק במיוחד, זכה בתפקיד גיבור-העל אקווהמן והשתתף במספר סרטים וכמה שוברי קופות ביקום הקולנועי של DC קומיקס כמו באטמן נגד סופרמן: שחר הצדק, ליגת הצדק, אקווהמן ועוד.

למרות שהוא נכנס בקרוב לעשור הרביעי של חייו, ג'ייסון מומואה ממש לא מתנהג כמו גבר בן 40, הוא נחשב לאדם מצחיק מאוד שאוהב למתוח אנשים ויש אינספור סיפורים על הדברים המשוגעים שהוא עושה לצוות השחקנים שעובדים איתו מאחורי הקלעים.

מעבר להיותו שחקן כישרוני, מומואה נחשב גם לאחד הגברים הסקסיים בעולם ומיותר לציין שהוא מקבל בלי סוף בקשות של מעריצים וספציפית מעריצות להצטלם איתו. לאחרונה הוא מצא דרך מבריקה ומצחיקה במיוחד לגרום לבני הזוג של אותן מעריצות נלהבות להרגיש שהם עדיין חלק מהתמונה המשותפת.

כששני בני זוג מגיעים להצטלם איתו הוא עומד לידם ורגע לפני שמצלמים הוא דוחף קצת את בן הזוג ככה שזה יראה כאילו הוא מנסה לגנוב את הבחורה מבן הזוג שלה, כמו שתראו מיד התוצאה קורעת. מוזמנים לראות את התמונות המצחיקות שלו עם זוגות שביקשו ממנו תמונה לאחרונה ותבינו בדיוק על מה מדובר.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

באמצעות Bored Panda

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...