מיד תעברו לכתבה...

דלג
פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מתים מחום? התקררו עם גלידת קונדום

מירה ושרלה הן צמד בחורות קנדיות מתוקות החיות בטוקיו, יפן. כחלק מהשהות שלהן ביפן וההיכרות שלהן עם התרבות המקומית, שתיהן מנהלות ערוצי יוטיוב בהם הן משתפות את הרשמים שלהן מהתרבות היפנית, ובין היתר נוהגות לפרסם סרטונים בהם הן מעבירות סקירה על מאכלים יפנים מקומיים מוזרים. כידוע, התרבות היפנית רחוקה שנות אור מתרבות המערב בתחומים רבים, ובמיוחד בכל הנוגע לתחום הקולינרי, כפי שמיד תוכלו לראות.

לפני כחודש, צילמו השתיים סרטון בו הן בוחנות את מקרר הגלידות היפני באחד מהסופרמרקטים המקומיים. בין שלל הארטיקים והגלידות צדה את עיניהן גלידה אחת מוזרה במיוחד, שנראית יותר כמו קונדום ופחות כמו גלידה. השתיים רכשו גלידה אחת לכל אחת, ושמו פעמיהן אל ביתה של שרלה, בכדי לצלם סרטון בו הן מציגות ובוחנות את גלידת הקונדום המוזרה.

גלידת קונדום 3

מאותה הנקודה, הסרטון התמים לכאורה, קיבל טוויסט פורנוגרפי משהו, כשהוראות הפתיחה של המוצר רק מחזקות את העניין: גזור את השפיץ, והחל למצוץ. הטוויסט הבאמת מצחיק הגיע כאשר השתיים פתחו את הגלידה המוזרה שאכן נראית כמו קונדום מנופח ועטופה בגומי, וזכו להפתעה מיוחדת שנתנה את האישור הסופי לכך שסרטון ביקורת האוכל שלהם הפך לסרטון אותו ניתן למצוא באתרים למבוגרים בלבד.

בתיאור הסרטון שהעלתה שרלה לערוץ היוטיוב שלה היא מבקשת להדגיש שכמובן לא מדובר באמת בגלידה שנראת "גלידת קונדום" ושהשם האמיתי הכתוב על האריזה הוא Tomago ice cream, ובתרגום מיפנית, גלידת ביצה. כפי שתוכלו לראות בסרטון, כל קשר בין ביצה לגלידה הזו הוא מקרי בהחלט, ואם אתם שואלים אותי, צריכה להיות הגבלת גיל על אכילת הגלידה הזאת.

לצערינו, אופציית ההטמעה של הסרטון הנהדר הזה חסומה, אך כמובן, ניתן לצפות בו ישירות ביוטיוב על ידי לחיצה כאן, או הקלקה על התמונה כאן למטה.

condom ice cream

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...