פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

צעיר טרנס צילם סלפי בכל יום במשך 3 שנים כדי לתעד את השינוי הדרמטי בפניו במעבר מאישה לגבר

ג'יימי ריינס, צעיר אמריקאי בן 21, נולד בתור "בת", אבל בשלב מוקדם מאוד בחייו, כשהוא בסה"כ בן 4, חווה את הרגע הראשון בו הבין שהוא בעצם גבר שכלוא בגוף של אישה. כמובן, תקופת ההתבגרות שלו לא הייתה קלה: מצד אחד הוא הרגיש שונה מאוד משאר הבנים ומצד שני, התקשה להשתלב עם בנות אחרות בגילו. כשהגיע לגיל 17, הוא כבר ידע בבירור שאינו יכול להישאר אישה והחליט להתחיל בתהליך לשינוי מין.

בגיל 18 הגיע סוף סוף הרגע המאושר של ג'יימי, הרגע בו החל לקחת תרופות הכוללות טוסטסטרון והורמונים שונים שיסייעו לו לעצב מחדש את הגוף שלו: שרירים, קול, מראה חיצוני וכו'. זה גם היה הרגע בו החל ג'יימי לתעד את התהליך הארוך והמורכב הזה כשהוא מצלם תמונות סלפי שלו בכל יום כדי עקוב אחרי השינויים הפיסיולוגיים בגוף שלו. בתמונה הראשונה, זו שמופיעה כאן, ניתן לראות אותו אוחז באריזת התרופה שלו.

ג'יימי ריינס 1

במשך קצת יותר מ-3 שנים, תעד את עצמו ריינס במעל 1400 תמונות אותן הוא איגד לסרטון טיים לאפס מדהים בו ניתן לראות את השינוי שחל במראה החיצוני שלו מאז תחילת הטיפול ועד היום, כשהוא כבר בן 21 ונראה גברי מתמיד."תכננתי לצלם את התהליך במשך שנה אחת, אבל עדין לא צמחו לי שערות על הפנים, אז החלטתי להמשיך עם הפרוייקט" הוא מספר.

בשנה הראשונה, השינויים היו מינוריים יחסית.

ג'יימי ריינס 4ג'יימי ריינס 2 ג'יימי ריינס 3 ג'יימי ריינס 5

אבל בשנה השנייה, החל ג'יימי להבחין ביותר ויותר שינויים בולטים לעין: "הפנים שלי התארכו, הלחיים השמנמנות שלי נעלמו ואפילו האף שלי השתנה".

ג'יימי ריינס 6 ג'יימי ריינס 7 ג'יימי ריינס 8 ג'יימי ריינס 9

ואז, אחרי שנתיים של טוסטסטרון, סוף סוף ניתן היה להבחין גם בשיער פנים שהחל לצמוח. "חיכיתי לזה כל כך הרבה זמן, וכשהבחנתי בשתי השערות הראשונות מתחילות לצמוח, זה היה רגע מאוד מרגש".

ג'יימי ריינס 10שיער פנים ג'יימי ריינס 11

שיער הפנים המשיך לצמוח ולצמוח…

ג'יימי ריינס 12 ג'יימי ריינס 13 ג'יימי ריינס 14

עד ששלוש שנים מתחילת הטיפול יכול היה ג'יימי להתגאות סוף סוף בזקן מלא על פניו.

ג'יימי ריינס 15

"תמיד הרגשתי כמו גבר" מוסיף ג'יימי, "אבל היכולת לחיות כמו גבר גורמת לי להרגשה נפלאה".

ג'יימי ריינס 16

משמאל: לפני תחילת הטיפול בטוסטסטרון וניתוח לעיצוב החזה. מימין: שנתיים אחרי תחילת הטיפול.

ג'יימי ריינס 17

ותמונת הלפני-אחרי שמסכמת את התהליך:

ג'יימי ריינס 20

הסרטון שיצר ג'יימי ממאות התמונות שצילם לאורך התהליך, הגיע לידיו של מפיק טלוויזיה בערוץ 4 הבריטי, והוא החליט לכלול את הסיפור שלו בתכנית חדשה בשם Girls to men שתעלה ב-16 באוקטובר.  הנה הסרטון שמשמש גם כפרומו לתכנית.

אגב, בזמן שחלף מאז החל את הטיפול, הספיק ג'יימי לסיים את לימודיו…

ג'יימי ריינס 18

ובמקביל הוא זוכה לתמיכה מלאה מהחברה הצמודה שלו שאבה.

ג'יימי ריינס 19

באשר לבני נוער אחרים שנמצאים במצבו, לג'יימי יש כמה טיפים חשובים: "סבלנות היא החברה הכי טובה שלכם לאורך התהליך וכדאי מאוד שתקיפו את עצמכם בסביבה של חברים ומשפחה שתומכים בכם, ואם זה לא מתאפשר בחיים האמיתיים, נסו להשיג את התמיכה דרך האינטרנט. תשאלו אנשים שכבר חוו את התהליך. זה מרגיש כאילו לוקח נצח עד שדברים מתחילים לזוז אבל כשזה מתחיל לקרות הכל משתנה במהירות. אנשים חדשים שאני פוגש מופתעים מאוד כשאני מספר להם שאני טרנס. התראיינתי לאחרונה לעבודה חדשה וכשסיפרתי להם הם היו בטוחים שאני עובר תהליך הפוך, מגבר לאישה!".

דרך: buzzfeed

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...