פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

השטרות החדשים והגאגים המתבקשים

השד העדתי מעולם לא היה יוקרתי יותר. מדי כמה שנים הוא יוצא החוצה אל אוויר העולם, נדחף לכל מהדורת חדשות ובכל פעם מחדש, בגלל סיבה בכיינית אחרת.

לאחרונה, הציג בנק ישראל את השטרות החדשים שאמורים להחליף את אלה הקיימים, ועורר מחדש את הוויכוח הישן שכבר נדון בתקשורת הישראלית, לגבי דמויות המשוררים והסופרים שיופיעו עליהן.

כאמור, השטרות החדשים שמנפיק בנק ישראל הצליחו להוציא שוב מהבקבוק את השד העדתי המנומנם כשאריה דרעי וסילבן שלום הם אלו שטרחו להפיח חיים בנושא המיותר הזה.  כסף הוא עניין מזוהם מאד שמוצא את עצמו לפעמים במקומות החשוכים ביותר של מדינת ישראל, ואלו שמבכים על מר גורל הדמויות שיתנוססו על השטרות וודאי לא היו רוצים לראות שטר עליו מתנוסס רב גדול או איש דת כלשהו שעובר ידיים בפוסיקט. אולם, ככה זה, השד העדתי הוא אייטם, ואייטם איכותי, כזה שמספק כותרות לאיזה יומיים שלושה – זמן שיא במונחים של תקשורת ופוליטיקה מיותרת כל כך שמתעסקת במזרחיים ואשכנזיים.

השטרות החדשים המקוריים

השטרות החדשים
צילום: Ynet

למזלנו, האינטרנט הוא המקום שהופך כל נושא "רציני המצוי במרכז הקונצנזוס"  לבדיחה. ובדיחות זה כיף. החל מהבוקר, מציפים את קירות הפייסבוק דוגמאות אלטרנטיביות לשטרות אופציונליים שיחליפו את אלה הקיימים. אספנו עבורכם את הדוגמאות הבולטות. מוזמנים לשלוח אלינו עוד דוגמאות באמצעות עמוד הפייסבוק שלנו.


אסף השטר
asaf1
asaf

רינה קרפול
50

אייל אילת
איל אילת

יואב בן פורת – רק אשכנזים על השטרות? פה חדשתי!
יובל בן פורת

SMART S

שמואל אליס
שמואל אליס

אביתר גת
אביתר גת

אברי גלעד

 ארץ נהדרת
ארץ נהדרת

ארץ נהדרת 2

אני לקבל יכול פלאפל
אני לקבל יכול פלאפל

Amir Schiby

I like 2 like
לייק טו לייק 1
לייק טו לייק 2

Shmuel Alice

Evyatar Gat

Ohad Gal

אבגד יבור מציע את מוחמד דרוויש

אבגד יבור

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...