פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

משרד הבריאות משכנע אתכם לשים אמצעי מניעה בסרטון מופרע וקורע

כמו עם רוב המחלות המסוכנות, גם כשזה מגיע לאיידס, הדרך הכי טובה לא למות מהמחלה – היא פשוט לא להידבק בה. וכמו שכולם יודעים, יש רק שיטה אחת יעילה להימנע מ-HIV (טוב, שתיים, אם אתם מוכנים לשקול התנזרות מוחלטת) והיא שימוש באמצעי מניעה.

והשיטה הזאת עובדת, כי בשנת 2013 נרשמה ירידה של עשרה אחוזים במקרי האיידס ו-HIV החדשים שהתגלו בישראל, לעומת השנה שלפני. כדי להמשיך במגמה הזאת, משרד הבריאות החליט לתזכר את הקהל הצעיר שחתיכת הגומי הזאת היא פריט חובה ולא רשות. הפעם, עם סרטון משעשע שעונה לשם "לפנק ת'צב". הוא פונה בעיקר לנשים ומעביר מסר די חד משמעי: אין גומי? אל תתני לזה לקרות.

בסרטון המעולה, שתכף גם תצפו בו, הבחור מתעקש "אני מה זה לא אוהב לשים" ואז הבחורה עונה לו בנון שלנט מהול באכזריות קלה: "אין בעיה, אז אתה מוזמן לנקות את החליל, לשחק עם הנחש, לשייף את הבול עץ, לנענע את הסאלמי" ועוד שלל ביטויים ומטאפורות ששולחים את הבחור לבקש את חסדיה של יד ימין.

[xyz-ips snippet="youtubeembed"]

ואם הסרטון לא שכנע אתכם שאתם לא רוצים להיות חולים באיידס, אז קחו בחשבון שמערכת הבריאות קורסת לתוך עצמה ברגעים אלו ושהדבר הכי חכם שאתם יכולים לעשות זה להישאר בריאים.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...