מיד תעברו לכתבה...

דלג
פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

צעירות נטולות בגדים מפגינות תמיכה בחיילי צה"ל בעמוד פייסבוק חדש (לא ליד הבוס)

מאז החל מבצע "עמוד ענן" לפני כשבועיים וחצי, צצו להם ברשת עשרות עמודי פייסבוק חדשים המביעים תמיכה בחיילי צה"ל ומנסים לעודד אותם ולהעלות את המורל הלאומי. עמוד הפייסבוק החדש “Standing With Israel” או בשמו העברי "עומדים עם ישראל – שומרות על הצוק איתן" לקח את מפגן התמיכה הזה צעד אחד קדימה, ומנסה לשמח את לוחמי צה"ל בצורה יצירתית אך פרובוקטיבית במיוחד.

העמוד שנפתח אתמול וצבר קרוב ל-2000 לייקים עד כה מפרסם תמונות של בחורות צעירות מהארץ ומחו"ל שהחליטו להיפטר ממרבית הבגדים שלהם ולהביע את תמיכתן בחיילים באמצעות תמונות סלפי עם לבוש מינימלי ובהן מסרים שכתבו על החלקים האינטימיים בגופן. אחת הגולשות הישראליות  אפילו הגדילה לעשות וחשפה בגאווה את שמה ואת פניה בתמונה.

בנות בעד צהל 1

אם אתם תוהים מה בדיוק מטרת העמוד הזה, אל תאמצו את השכל. יוצרי העמוד דאגו להבהיר את האג'נדה שלהם כשכתבו: "'מרימים' את המורל הלאומי, מזקירים את ה"חזית", אתם תשמרו עלינו מלמעלה ואנחנו נשמור עליכם מתחת! חיילי צה"ל האהובים, אנחנו פה להראות לכם שמעריכים אתכם ואתם לא צריכים לחכות לעולם הבא בשביל 72 בתולות משופמות, אלא בנות ישראל היפהפיות מחכות לכם כאן, רק תחזרו אלינו, גיבורים שלנו. אז תעשו "אהבתי", תחשבו על התמונות האלו כל פעם שקשה (בכל דרך אפשרית…) ותזכרו על מה אתם נלחמים ומה מחכה לכם חזרה בבית".

אפשר להעביר ביקורת על הדרך השנויה במחלוקת בה בחרו יוצרי העמוד והנשים בתמונות להביע את תמיכתם בחיילים, ואפשר גם לקחת את כל העניין הזה בהומור. אתם תבחרו באיזה צד אתם נמצאים. בכל אופן, בעמוד מבטיחים תמונות נוספות בהמשך. לא בטוח שזה מה שיעשה את החיילים מאושרים אבל הם בטח לא יתלוננו.

באמצעות: מזבלה

בנות בעד צהל 2

בנות בעד צהל 3

בנות בעד צהל 4

בנות בעד צהל 5

בנות בעד צהל 6

בנות בעד צהל 7

בנות בעד צהל 8

בנות בעד צהל 9

בנות בעד צהל 10

בנות בעד צהל 11

בנות בעד צהל  13

בנות בעד צהל  14

בנות בעד צהל  15

בנות בעד צהל  16

בנות בעד צהל  18

ובאורח פלא ממש, לא תאמינו מי הבחורה הכי צנועה בסדרת התמונות הזאת:

בנות בעד צהל  17

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...