פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

צעירות ישראליות מורידות את הבגדים כדי לתמוך במפלגות שלהן

בעוד שלושה שבועות יתקיימו בחירות 2015, ורגע לפני שתשדירי התעמולה ושלל הגימיקים, התעלולים והמסרים מצד המפלגות השונות מתחילים לצבור תאוצה, עושה רושם שכבר יש לנו פרובוקציה מנצחת, והיא לא שכיית לאף אחת מהמפלגות.

עמוד פייסבוק בשם “האמת העירומה – להציץ מאחורי הפרגוד” שנפתח אתמול (שני) בערב, מציג תמונות של צעירות ישראליות שבחרו להיפטר מהבגדים ולהעביר מסרים פוליטיים לקראת הבחירות באמצעות כיתוב על האזורים האינטימיים של גופן.

להציץ מאחורי הפרגוד 8

אם הקונספט הזה מצלצל לכם מוכר, זה בגלל שיפית דואר, מי שהקימה את העמוד, אחראית גם על העמוד הפופולרי “standing with IDF” שנוצר בזמן הלחימה במבצע “צוק איתן” ופרסם תמונות דומות של צעירות מעורטלות עם מסרי תמיכה בצה”ל.

אז מה הרעיון מאחורי הפרויקט הפרובוקטיבי? בחלק ה”אודות” של עמוד הפייסבוק תוכלו למצוא את המניפסט השלם, אבל בגדול, מדובר בזירת תעמולה אלטרנטיבית לנשים או במילים אחרות: “אנו לא מזוהות פוליטית אבל צועקות את המסר שלנו באמצעות היתרונות הטבעיים שלנו. בואו גם אתן ותעבירו את המסר שלכן למאות אלפי ישראלים ברגע. תוכלו להשיג מנדט נוסף למפלגה שלכן! “

להציץ מאחורי הפרגוד 10

לא בטוח שתמונת של חזה חשוף תשיג עוד מנדט ליאיר לפיד, ואפשר להתווכח על הקונספט בו בחרה יוצרת העמוד, אבל בואו נודה על האמת, הרבה יותר מושך את העין לקרוא מסרים פוליטיים שהם מוגשים בצורה הזאת מאשר עוד שלט פרסום לא יצירתי או תשדיר תעמולה אגרסיבי.

עד כה, בתוך 14 שעות בלבד כבר צבר העמוד מעל 2000 לייקים וככל שימשיכו התמונות לזרום, תמשיך כנראה לעלות גם הפופולריות שלו. הנה לקט תמונות מתוך העמוד.

להציץ מאחורי הפרגוד 11להציץ מאחורי הפרגוד 7להציץ מאחורי הפרגוד 1להציץ מאחורי הפרגוד 14 להציץ מאחורי הפרגוד 2 להציץ מאחורי הפרגוד 3 להציץ מאחורי הפרגוד 4 להציץ מאחורי הפרגוד 5 להציץ מאחורי הפרגוד 6 להציץ מאחורי הפרגוד 12

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...