פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

12 טיפים מועילים לאייפון שאולי לא הכרתם

מכירים את זה שיש לכם מכשיר מתוחכם במשך שנים אבל אתם כבר רגילים לעשות איתו את הפעולות השגרתיות שלכם בדרך שאתם מכירים? יופי. אז הגיע הזמן להתייעל ולהשתדרג. לא להחליף מכשיר, פשוט לדעת לעבוד איתו יותר טוב. אז סביר להניח שחלקכם יכיר את רוב הטיפים אבל אני בטוחה שיהיו כמה שיוכלו להיעזר בכלים וב”טריקים” שמוצגים כאן לייעול השימוש במכשירי אייפון ואייפד.

אז בואו נתחיל:

1. באייפד, ניתן להעביר 2 אצבעות על המקלדת או פשוט ללחוץ על כפתור ה- “dock and merge” בפינה הימנית התחתונה במקלדת, כדי לפצל אותה לשני חלקים ולהקליד באמצעות האגודלים.

1

2. כשמעבירים את הטלפון למצב טיסה בהגדרות, זמן ההטענה מתקצר באופן משמעותי.

2

3. כשאתם בחו”ל ואין לכם אינטרנט זמין בכל רגע, כדאי להשתמש באופציית האופליין של גוגל מפס. כשיש לכם גישה לאינטרנט, היכנסו במפה לאזור המבוקש והקלידו בשורת החיפוש  “ok maps”. כשתהיו באזור עצמו ואופליין, זה ישמור את המפה.

3

4. הקלדתם במחשבון ספרה מיותרת בטעות? אל תמחקו הכל, החליקו את האצבע ימינה על המספר עצמו בצג המחשבון, זה ימחק את הספרה האחרונה.

4

5. ילדים משחקים לכם באייפון? הכניסו אותו למצב  Guided Access – במצב זה הגישה מוגבלת ולא ניתן, למשל, להזיז/ למחוק אפליקציות וכדומה. Settings > General > Accessibility > Guided Access.

5

6. עדיין מחזיקים באזניות של אפל שקיבלתם במארז? ובכן, תוכלו להשתמש בכפתור הווליום (הגברה) שלהם כדי לצלם את עצמכם!

6

7. יש לכם מקלדת בלוטות’ כלשהי? האייפון או האייפוד שלכם יכולים להתחבר אליה.

7

8. יש לכם עיוורון לילה קל? התצוגה הנגטיבית הזו תקל עליכם  Settings > General > Accessibility. Turn on “Invert Colors.”

8

9. כשאתם מסיימים משפט אתם לא חיייבים להקליד נקוד ואז רווח, פשוט הקישו פעמיים רווח וזה יוסיף את הנקודה אוטומטית.

9

10. מקלידים ססמא שמורכבת מאותיות ומספרים? אתם לא צריכים לעבור בין המקלדות, מספיק שתלחצו לחיצה ארוכה על מקש המספרים ותמשכו את האצבע למספרים שבמקלדת מבלי להרים אותה. כשהגעתם למספר הרצוי, שחררו את האצבע והמספר יוקלד על המסך. כך חוזר חלילה.

10

11. לחיצה אחת על הכפתור האמצעי באזניות, תפעיל או תעצור את המוזיקה בנגן. שתי לחיצות יעבירו שיר קדימה ושלוש לחיצות יעבירו שיר אחורה. (בנגני אפל בלבד)

11

12. נוטיפיקציות של וואטסאפ (ובכלל) משגעות אתכם? גם אותי. העבירו עליהן אצבע מימין לשמאל.

12

13. כשאתם בדפדפן ספארי, לחצו לחיצה ארוכה על הנקודה, להקלדה מהירה של כתובת URL.

13

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...