פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הקליפ המגניב הזה מאפשר לכם למצוא אהבה בישראל בעשרות דרכים שונות

אתם יכולים להגיד מה שאתם רוצים על החיים בישראל (ויש סיכוי לא רע שגם נסכים), אבל לטייל בישראל זה חד משמעית מגניב. כי בכל זאת, למרות כל הדברים הרעים, יש לנו פה ים וחיי לילה פעילים ואוכל מגרה וים המלח וירושלים ומרחקי נסיעה קצרים ממקום למקום – ועבור כל מי שמחזיק ביד לונלי פלנט, זה הופך אותנו לגמרי לארץ המובטחת.

הבעיה היא שלא כל מי שיושב מול אתרי בוקינג ומחפש להזמין כרטיס לטיול הבא שלו, יודע את כל זה. מהסיבה הזאת בדיוק, סטודנטים מאוניברסיטת תל אביב שמתנדבים בארגון StandWithUs החליטו להפיק סרטון מגניב שיתמצת את המהות של להיות תייר בישראל. העניין הוא שקצת קשה לדחוס את כל מה שיש לישראל להציע בארבע דקות, אז הסטודנטים גייסו את הטכנולוגיה  של אינטרלוד (שגם היא, אתם בטח כבר יודעים, חברה ישראלית שהקים אחד, יוני בלוך) כדי לסגור את הפינה.

 

בקליפ האינטראקטיבי, שבו הצופה בוחר איך תתפתח העלילה, יש עשרות תסריטים שונים, ואחת לכמה שניות צריך ללחוץ על כפתור ולהחליט מה התייר החביב יעשה הלאה, לאן הוא ייסע ועם מי הוא יבלה. ספוילר: לא משנה מה תבחרו, בסוף הוא יתאהב בישראלית. אם אתם תוהים לגבי השיר הנהדר ברקע, מדובר ב-"wishing girl" של לולה מארש.

הקליפ צולם בעשרות אתרים שונים בארץ, בהפקה מושקעת למדי, וקל מאד לזהות שם את המסיבות ובתי הקפה של תל אביב, השווקים של ירושלים, הבוץ של ים המלח ופעילויות האקסטרים שבצפון. ב StandWithUs מזמינים אתכם להפיץ את הסרטון לעבר כל החברים והמכרים שלכם בחו"ל, אז קדימה, כי משרד החוץ והתיירות לא יעשו את העבודה במקומכם.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...