פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

בית הקפה המדהים הזה בסיאול יגרום לכם להרגיש כאילו נכנסתם לסרט מצויר

ישנם כמה גורמים שמשפיעים על ההחלטה שלנו ללכת לבית קפה מסוים. כולנו יודעים שבשורה התחתונה מרבית בתי הקפה אינם שונים ממש זה מזה באיכות הקפה ו/או ארוחות הבוקר שלהם, והם נבדלים בתכלס בדברים הקטנים שהם השירות, האווירה, העיצוב וה”קטע” של המקום, שגורמים לאנשים להגיע אליו, ויותר חשוב מכך, הם אלה שגורמים לאנשים לחזור למקום ולהמליץ לחברים שלהם ללכת לשם.

כיום בדור האינסטגרם, כשאנשים יוצאים עם בני הזוג או החברים שלהם, הם מחפשים משהו מעבר לאוכל טוב, הם מחפשים חוויה מיוחדת, מקום שיש בו משהו מיוחד שהם יוכלו לספר לחברים שלהם ולשדר להם אותו בפיד של האינסטגרם, וכמו שתראו מיד יש מקומות שלקחו את זה לשלב הבא.

בית הקפה הזה הוא ללא ספק אחד המדהימים והיצירתיים ביותר שראינו בחיים שלנו. מדובר בבית קפה בסיאול, בדרום קוריאה, שמעוצב בצורה כזאת ייחודית ונפלאה שגורמת ללקוחות שלו לחשוב שהם נכנסו לעולם מצויר בתוך חוברת קומיקס בצבעים של שחור ולבן.

על פי התמונות הנהדרות הללו ניתן לראות שהחל מרגע הכניסה לבית הקפה זה מרגיש שנכנסים לעולם אחר, שהשקיעו וציירו בו את הפרטים הכי קטנים, כל הקירות מצויירים, הרצפה, הכיסאות, העציצים, הסכו”ם, הדלתות, בעצם הדבר היחידי שלא מצוייר שם זה הלקוחות.

הקפה הזה נפתח שנה שעברה וההשראה למקום המיוחד הזה היתה אחת מסדרות הטלוויזיה הפופולריות של בקוריאה (“W – Two Worlds”) שבאחד הפרקים שני הגיבורים בסדרה נכנסים לעולם מצויר שכזה. אם במקרה אתם מתכננים טיול לקוריאה בעתיד הקרוב אתם חייבים לבקר שם (ולשלוח תמונות), בית הקפה הקטן והחמוד הזה נמצא במחוז Yeonman-dong והוא נקרא Cafe Yeonnam-dong 239-20 שזה בעצם גם הכתובת של בית הקפה.

קליק לאינסטגרם

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...