פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הפתעה: מה באמת מסתתר מאחורי התמונות המרהיבות האלה?

הפתעות זה כיף. אני אוהבת דברים שיש בהם מעבר למה שאפשר לראות במבט ראשון או בעין בלתי מזוינת או פשוט בלי לדעת מה ה"קאץ'".

כאלה הן העבודות של מת’יו אלבאנס, אמן וצלם המתמחה באפקטים מיוחדים לטלוויזיה ולקולנוע. התמונות שהוא מציג נראות כמו צילומי נוף מרהיבים ואותנטיים, אך למעשה, את כל הנופים בתמונות, הוא מייצר לגמרי לבד, בשתי ידיו, כדגם מוקטן בסטודיו שלו.

התמונות נראות כל כך מציאותיות, שמאוד קשה ואולי אף בלתי אפשרי, לנחש את העובדה שהעננים עשויים צמר גפן, שוניות האלמוגים היא בכלל תערובת של ממתקים, עטיפות מתנה, קיסמי אוזניים, שעווה ועוד מגוון חומרים, הנהרות משכבות צבע בוהק, והסלעים הגבישיים מגושי סוכר.

מת'יו מרבה להשתמש במגוון קונסטלציות של תאורה, על מנת לייצר אפקטים כמו זוהר צפוני, שקיעה מפעימה, לבה רותחת הזורמת על הקרקע ועוד תופעות טבע, שהן למעשה הנושא העיקרי של היצירה שלו.

קליק על התמונה להגדלה

fdPyPIyh

בגלריה שמציגה את העבודות, נמצא הדגם המוקטן וגדוש הפרטים, לצד התמונות. זה ללא ספק מעניק נפח מעניין ומרגש יותר לתערוכה, אבל מרשה לעצמי לומר שגם הכרחי משהו. התמונות אמנם מרהיבות ביופיין, אבל אני בספק אם מישהו היה הולך לתערוכה לראות תמונות נוף, יפות ככל שיהיו. לשם כך יש נשיונל ג'אוגרפיק. הטוויסט המפתיע של הקונספט מאחורי התמונה והעבודה המורכבת והעצומה שהושקעה בה, הם כבר סיבה טובה יותר לצאת מהבית

הרבה פעמים אנחנו שואלים את עצמנו, "איך לעזאזל הם חשבו על זה?" אז הפעם, איזה כיף, יש תשובה. מיכל עצום של פפריקה שנשפך על הרצפה, נראה למת'יו כמו פני השטח של מאדים ונתן לו השראה.

הצעד הבא היה להוסיף גם צ'ילי, קינמון ועוד כמה תבלינים כדי להשלים את תמונת המאדים שלו. לא תתקשו לנחש באיזו תמונה מדובר. תבלו.

קליק על התמונות להגדלה

 lfXZ5uKh

 

fdPyPIyh

 

raMJ9iRh

 

C49D04Ch

 

lxaLKH0h

 

TRU5yXph

 

y26IDm3h

 

UnVOTBlh

 

zWpkHslh

 

tO17e9yh

 

TyHI1hlh

 

iOMBXXFh

 

dTorsxHh

 

PuyEOkVh

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...