פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הוראות הרכבה משעשעות של איקאה למוצרים שכנראה לא תמצאו ברשת השבדית

 כל מי שביקר באחת מחנויות איקאה יודע שלמרות הגודל העצום של המקום והתחושה כאילו אתם נמצאים במבוך שבדי אינסופי, רכישת המוצרים היא דווקא החלק הפשוט בתהליך. הרי מי מאיתנו לא רכש פעם שולחן באיקאה, הגיע הביתה, פתח את הקרטון ואת חוברת ההוראות, ולאחר שעה ארוכה של נסיונות הרכבה והיצמדות לאיורים הברורים, גילה שבנה כיסא? כולם.

באתר ההומור האמריקאי המעולה College Humor יצרו סדרת תמונות מצחיקה הכוללת הוראות “עשה זאת בעצמך” סטייל חוברות הוראות ההרכבה של איקאה, לשלל מוצרים משעשעים שכל הנראה לא תוכלו לרכוש באחת מחנויות הרשת השבדית. כך למשל, תקבלו הסבר זריר כיצד להביא ילד לעולם, כיצד לבנות דינוזאור אמיתי, וכמובן, כיצד לייצר בבית במעבדה הביתית שלכם, קריסטל מת’.

כך אני מרגיש בכל פעם שאני מנסה לבנות מוצר של איקאה:

איקאה 9
אחת מהתמונות היותר מצחיקות שרצות ברשת ולועגות חוברות ההוראות של איקאה

יתכן כי כבר יצא לכם להיתקל באחת או יותר מהתמונות הללו מסתובבות ברשת. סדרת התמונות הראשונה עלתה לרשת כבר ב-2010 ולאחריה פורסמה סדרת תמונות נוספת. ובכלל, אם תכתבו בשורת החיפוש בגוגל אימג’ס את הביטוי Funny ikea instructions תגלו שלל תוצאות שונות ומשונות למדריכי הרכבה שיצרו גולשים ברשת המבוססים על החוברות המפורסמות של איקאה. אגב, אם שואלים עלינו בזמן הקרוב, אנחנו עסוקים בלבנות את הדלוריאן. בהצלחה לכולם.

 

איקאה 1

איקאה 2

איקאה 6

איקאה 3

איקאה 4

איקאה 5

איקאה 7

איקאה 8

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...