פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

ברשת איקאה חשפו את קולקציית המוצרים החדשה שלהם לכלבים וחתולים והנה התמונות הראשונות מתוכה

יותר מ-15 שנים עברו מאז פרצה לחיינו בסערה ענקית הריהוט השבדית איקאה, ובשלב הזה לא יהיה מופרך מדי להמר שגם אתם ביליתם שם לפחות פעם אחת ושגם בבית שלכם נוכל למצוא לפחות כמה פריטים שרכשתם אחרי שהצלחתם לשרוד את המבוך בדרך לקופה. באיקאה אמנם מציעים לקהל אינסוף פריטים שונים לבית במחירים נוחים יחסית אבל עד היום אף אחד מהפריטים הללו לא כלל כאלה שקשורים לחיות המחמד שלנו, חלק בלתי נפרד מהבית.

ובכן, אם אתם הבעלים הגאים של כלב או חתול, יש לנו חדשות נהדרות בשבילכם: בימים האחרונים חשפה איקאה את קולקציית חיות המחמד החדשה שלה, ויש שם כמה מוצרים לא רעים בכלל. סדרת המוצרים זכתה לשם "לורוויק" (Lurvig), "שעיר" בשבדית, והיא כוללת קערות אוכל, צעצועים, ספות קטנות, מיטות, רהיטים עם מחילות לחתולים ועוד שלל אביזרים נחמדים עם מראה אלגנטי ושונה מהרגיל.

מוצרי הכלבים והחתולים כבר נמכרים בסניפי איקאה ברחבי ארצות הברית, קנדה, צרפת ויפן, והם אמורים להגיע גם אל שאר סניפי הרשת בעולם (ובתקווה גם אלינו לישראל) בחודש מרץ 2018. האם יש למה לחכות? הביטו בתמונות נבחרות מתוך הקולקציה ותשפטו בעצמכם. הלינק לקטלוג המוצרים המלא כולל המחירים מחכה לכם בתחתית הפוסט.

איקאה

איקאה

איקאה

איקאה

איקאה

איקאה

איקאה

איקאה

איקאה

איקאה

איקאה

איקאה

איקאה

איקאה

מקור: bored panda  קטלוג המוצרים המלא: כלבים | חתולים

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...