פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מרגש: חולי סרטן זוכים לקבל מייקאובר מפתיע

"אתם יודעים למה אני הכי מתגעגעת? רגעים נטולי דאגות". את הציטוט הזה סיפקה חולת סרטן שנאלצת לחוות בכל יום קשיים בלתי נגמרים בהתמודדות עם המחלה.בעמותה הצרפתית Mimi Foundation המסייעת לחולי סרטן להתמודד עם המחלה, מאמינים ששמחה ואושר, גם אם הם רגעיים, הם התרפיה הכי טובה להתמודדות עם המחלה הארורה הזאת.

במסגרת הפרוייקט שלהם "ולו רק לשניה אחת", הזמינו בעמותה 20 חולי סרטן לקבל במתנה מייקאובר מושלם שישדרג את המראה שלהם ויגרום להם להרגיש טוב יותר עם עצמם. אלא שבעמותה לא באמת תכננו להתעסק במראה החיצוני של החולים, אלא להעניק להם הפתעה משעשעת שתעשה להם טוב על הלב.

[hdplay id=2]

במהלך המייק אובר התבקשו החולים להישאר בעיניים סגורות כדי שלא יראו מה בדיוק מעוללים להם נציגי סוכנות הפרסום “leo Burnett”. בסוף המייק אובר, הוצבו החולים מול מראה שבצידה השני צלם, אותו כמובן הם לא יכלו לראות. כשפתחו את העיניים, גילו החולים כי על ראשם מתנוססים תסרוקת ואיפור משעשעים במיוחד, שגרמו לכל אחד ואחד מהם למבט מופתע ולאחר מכן לצחוק מתגלגל.

כאמור, מטרת הפרוייקט הזה היה לגרום לחולים לשכוח ולו לרגע אחד מהמחלה הנוראית, ולהעניק להם כמה רגעים של צחוק אמיתי, שהונצח במצלמת הוידאו ובתמונות סטילס שהפכו בהמשך לתערוכה מקסימה.

חולי סרטן מופתעים 5 חולי סרטן מופתעים 4 חולי סרטן מופתעים 1 חולי סרטן מופתעים 2 חולי סרטן מופתעים 3

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...