פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה עלה למטוס וגילה שלידו יושב אדם שנראה בדיוק כמוהו

קצת אחרי שעלה על הטיסה מלונדון לכיוון העיר גאלווי שבאירלנד, פנתה אחת הדיילות במטוס אל רוברט סטרילינג, בחור אירי בן 35, ושאלה אותו אם הוא יהיה מוכן להחליף מקום כדי לאפשר לזוג שקיבל מקומות מפוצלים לשבת יחד. סטרילינג הסכים, לקח את הדברים שלו ועבר למושב החלופי. כמה רגעים אחר כך, עלה למטוס גם ניל דאגלס, בחור בריטי בן 32. אולם, כשדאגלס הגיע למושב שלו, הוא הופתע לגלות מחזה שלא רואים כל יום, כלומר, מחזה שרואים כל יום, אבל רק כאשר מסתכלים במראה.

"ביקשתי מהבחור שישב במושב שלי לזוז כסס אחד ואז, כשהוא הרים את הראש והסתכל עלי, חשבתי לעצמי 'הולי-שיט!', הוא נראה בדיוק כמוני!". סיפר דאגלס על הרגע המרגש והמצחיק בו פגש את התאום הלא-ביולוגי שלו.

תאומים זרים 1

כמובן, דאגלס הופתע מאוד מצירוף המקרים המטורף ומהבחור שנראה בדיוק כמוהו, ועשה מה שכל אדם שפוי היה עושה במצב הזה – שלף את הסמארטפון ותיעד את הרגע ההזוי בתמונת סלפי משותפת מנצחת שפורסמה בטוויטר והפכה לתמונה הכי לוהטת ברשת ביממה האחרונה. אגב, שימו לב לבחור המשועשע מאחור שמבסוט לגמרי מהסיטואציה ומצביע על השניים.

"מאוחר יותר, אחרי שנחתנו הגעתי לבית המלון שלי בגאלווי רק כדי לגלות שהכפיל שלי עשה צ'ק אין בדיוק באותו המלון כמה דקות לפני" סיפר דאגלס על מה שאירע אחרי הנחיתה. "בסוף יצא שהעברנו את הערב יחד עם בירה ומלא אנשים תהו אם אנחנו אחים ואמרו שאנחנו נראים בדיוק אותו הדבר".

תאומים זרים 2 תאומים זרים 3

אגב, פה עדין לא נגמר הסיפור המצחיק הזה. אחד הגולשים בטוויטר צפה בתמונה של זוג הג'ינג'ים המזוקנים ובתגובה העלה תמונה של חבר טוב שלו, שלטענתו דומה גם הוא שתי טיפות מים לשניים, כך שהוא למעשה התאום השלישי. אם לשפוט על פי התמונה למטה, ולמרות שהבחור המצולם טוען בתוקף שהוא לא רואה את הדימיון, יש דברים בגו.

תאומים זרים 4
התאום השלשי=

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...