פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחורה הזאת נתנה לבעלה לבחור את הבגדים שלה במשך שבוע וזו התוצאה המצחיקה

אחד מהדברים הכי קטנים אך מציקים בלהיות אדם בוגר זה לבחור בכל בוקר מה ללבוש. אלא אם כן אתם במקרה שוטרים או אנשי צבא, אין סיכוי שתוכלו לדלג על המטלה המעצבנת הזאת. אבל לפעמים אפשר להאציל סמכויות ולהעביר את המטלה לבן הזוג, כמו שעשתה קייטלין.

בגדים

קייטלין החליטה לתת לבעלה, קולין, להלביש אותך במשך שבוע. היא עשתה את זה גם כי קצת נמאס לה לקבל החלטות כל בוקר וגם כי היא הייתה תחת הרושם שאין לה מספיק בגדים והייתה צריכה מישהו נייטרלי שיבדוק את זה. אז האם קייטלין נראתה כמו בנאדם באותו השבוע? האם יש לה מספיק בגדים? האם הזוגיות שרדה? התשובות כאן למטה.

יום שני

בגדים2

קייטלין מודה שלצפות בקולין עובר על הארון הייתה חוויה מפחידה שכמעט גרמה לה לוותר על הניסוי. באותו היום היו לה פגישות עסקיות והיא היתה צריכה להתלבש בהתאם. קולין בחר בגדים שלדעתה לא מתאימים לפגישת עסקים, אבל הוא חושב אחרת: “זה בגד צנוע, מכסה הכל, אף אחד לא יבהה בך”. קולין צדק. קייטלין נהנתה מהבחירה ובטוחה שהיא תלבש אותה שוב מתישהו.

יום שלישי

בגדים3

ביום השני קייטלין התחילה לחשוד שבעלה בקטע של צבעים בהירים. קולין אמר שלפי התחזית צפוי יום בהיר, אז הוא בחר בגדים שמשיים. הוא צירף אליהם תיק ישן שנקבר במעמקי הארון כי הוא חיבב אותו בסתר. מי ידע.

יום רביעי

בגדים4

היום הוא יום הנישואים של הזוג ולמרות האירוע החשוב, הם נאלצו לחגוג בבית כי קשה לצאת למסעדה עם שני ילדים קטנים. למרות הכל, קולין חשב שצריך ללבוש משהו חגיגי ובחר לקייטלין את השמלה האלגנטית הזאת שגרמה לקייטלין להרגיש שהיא בדייט.

יום חמישי

בגדים5

קולין בחר שמלה שקייטלין לא לבשה כבר המון זמן. היא חושבת שהיא קצרה מדי ושאדום לא מחמיא לה, אבל בעלה שכנע אותה ללכת על זה בכל זאת. “הרגשתי מוזר, אבל אני סומכת עליו בכל זאת”.

יום שישי

בגדים6

היום הולכים להורים של קייטלין והיא רצתה ללבוש שמלה נחמדה, אבל קולין החליט שזה לא נוח להתרוצץ בשמלה אז הוא בחר לה אוברול. קייטלין בקושי לובשת אותו, אבל אחרי היום הזה היא חושבת שהיא תתחיל ללבוש אותו יותר כי הוא נוח וגם אופנתי.

יום שבת

בגדים7

שבת הוא היום שבו מטיילים עם המשפחה וקולין נותן לדמיון שלו לרוץ. האם השילוב שהוא בחר עובד טוב? קייטלין חושבת שלא. אבל בכל זאת, היא מרוצה מהתוצאה. אפשר לראות בתמונה שהיא נהנית.

יום ראשון

בגדים8

לא היו לזוג תכניות לראשון, אבל קולין החליט שקייטלין צריכה להרגיש אלגנטית גם בבית, אז הוא בחר לה שמלה פשוטה אבל אלגנטית. קייטלין אומרת שזאת שמלה נהדרת שהיא אף פעם לא מוצאת מתי ללבוש. אבל לפעמים לא צריך אירוע מיוחד כדי להתלבש יפה.

בגדים9

קייטלין אומרת שהיא ממש מופתעת מהתוצאות של הניסוי הזה. “כל בחירה שלו התאימה בסופו של דבר. כשהסתכלתי במראה, שמחתי ממה שראיתי”. אבל הדבר הכי חשוב שקייטלין הבינה הוא שחשוב להתנסות. “לא צריך לחכות לאירוע מיוחד כדי ללבוש שמלת ערב או, להבדיל, סניקרס”. לסיכום, קייטלין ממליצה לכל הזוגות לנסות פעם את הניסוי הזה. אם לא לשבוע, אז לפחות ליום אחד.

בגדים10

דרך: Bright Side | צילומים: Roman Zakharchenko

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...