פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כלבת ההאסקי הזאת משוכנעת שהיא בעצם חתול (תמונות)

גולש באתר Reddit בשם Dong_of_justice העלה לאתר תמונות של כלבת האסקי שלו שנקראת 'טאלי'. עד כאן, נשמע שגתרי לחלוטין, אלא שלא מדובר בכלבת האסקי רגילה. טאלי העבירה את חייה עם חתולים מאז שנולדה ובעקבות כך, היא משוכנעת שגם היא חתולה ממש כמו חבריה.

הבעלים שלה מספר שהיא משתינה על הרצפה אם היא מרגישה שעשו לה משהו לא לעניין. היא יושבת ממש כמו חתול עם רגליים מתחת לגוף, מתגנבת ומנסה להפתיע את בני הבית בכל הזדמנות שהיא יכולה, היא כמעט ולא משמיעה רעשים ואוהבת לתת לבני הבית מבטים חתוליים מתנשאים.

המשפחה המאמצת של טאלי אימצה אותה לחיקה כאשר הייתה כבר בת שנתיים, אך עד נקודת הזמן הזאת היא בילתה אך ורק בסביבתם של חתולים  בביתה הקודם אצל הבעלים הראשון שלה. למרות שאין לו הוכחה מדויקת וחד משמעית לסיפור המופלא והמוזר הזה שלו או לעובדה שהיא אכן גדלה אך ורק בסביבת חתולים ושזאת הסיבה להתנהגות הלא שגרתית שלה, הוא מאמין שהתמונות שלה המציגות את שלל ההתנהגווית המשעשעות שלה, מדברות בעד עצמן.לאחר שסקרנו בעצמנו את התמונות, אנחנו מודים שיש כמה תמונות חתוליות במיוחד בסדרה, אך אי אפשר לומר שהשתכנענו לגמרי.

מה שבטוח, בלי קשר לדעה המלומדת שלנו על אמיתות העובדות, הסיפור המצחיק הזה כובש את הרשת בסערה עם פרסומים באתרים שונים ברחבי העולם, מה שהופך את טאלי לידוענית של ממש. מוזמנים לצפות בתמונות ולהחליט בעצמכם האם באמת מדובר בכלבת חתול, תהנו! :)

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8

 

9

 

10

 

11

 

12

 

13

 

14

 

15

 

16

 

17

 

18

 

19

 

20

 

21

 

22

 

23

 

24

 

25

 

27

 

28

 

29

 

30

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...