פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כיצד תשפיע הוריקן סנדי על האינטרנט? (עדכון – סיקור)

עושה רושם שכל מה שהאמריקאים מתעסקים בו בשעות ובימים האחרונים, על אף מערכת בחירות צמודה ודרמטית, היא סופת ההוריקן האיימתנית סנדי, סופה בדרגה 1 אשר מתקרבת בצעדי ענק לעבר החוף המזרחי של ארצות הברית ומאיימת ליצור הרס וחורבן, אותו האמריקאים מכירים טוב מאוד בשנים האחרונות. המטאורולוגים מעריכים כי גם הפעם הסופה לא תרחם, ובהתאם לכך פונו מאות אלפי תושבים מבתיהם, הושבתו קוי הרכבת, וההיסטריה והפחד מהלא נודע אוחזים בכל מי שנמצא ברדיוס המאויים.

אולם, מלבד נזק רב לרכוש, בתים וחיי אדם מובטח, סנדי מאיימת לפגוע בתעשיית ההיי טק ובראשה, ענקיות האינטרנט. בעידן בו רוב המידע מרחף לו ברשת ונמצא על שרתי חברות ענק, גם אנחנו צריכים להיות מודאגים. דרופ-בוקס, גוגל, אפל ואמאזון, הן רק חלק מחברות הענק שחוות השרתים והמידע שלהן ממוקמות בוירג’יניה, הנמצאת בסיכון גבוה מאוד לביקור מצד סנדי, ופגיעה בהן עשויה לגרום נזק רב למידע המאוכסן עליהם.

 

על פי הדיווח באתר mashable, החברות החלו בהכנות לקראת הסופה כבר לפני כשבועיים וכעת עוסקות במרץ בהגנה על התשתיות הקיימות, נסיונות אחרונים למזעור נזקים לפני שהסופה מכה וכמובן, הקמת מערכי אספקת אנרגיה חלופיים למקרה של נפילת חשמל, כאשר החשש הכבד ביותר הוא שמידע פיננסי רגיש יימחק במקרה של פגיעה בשרתים. כדי להמחיש את האסוןם הפוטנציאלי ניתן גם לנפנף בנתון המדהים על פיו שרתי אמאזון תומכים בכ אחוז אחד שלם מכלל האינטרנט.

מלמעלה זה נראה פחות מלחיץ

הוריקן סנדי: סיקור

אם אתם רוצים להתעדכן בזמן אמת על המתרחש בחוף המזרחי, אתם מוזמנים לצפות בשידור החיי מערוץ מזג האויר האמריקאי (למטה) המכסה את המתרחש לקראת בואה של הסופה. שנהיה כולנו בריאים, ומי ייתן ופסל החירות יחזיק מעמד. עוד לא ביקרתי שם.


ובתוך המהומה הענקית המתחוללת בחוף המזרחי, אדם אחד החליט להפגין נוכחות ברחובות. תוך כדי סיקור חדשותי של ערוץ 4 בוושינגטון, נתקלה כתבת השטח מייגן מקגראת’ בתופעה מצחיקה שלא הצליחה להשאיר אותה ואת המגישים באולפן אדישים. אדם ללא חולצה, בנעלי ספורט ומכנס קצר בלבד, החל לרוץ ברחובות כשלראשו מסכה ענקית של סוס , תוך שהוא מניף ידיו אל על ועושה שמח מול המצלמה. כיף לראות רגע של גאונות קומית בתוך כל הבלאגן, רגע שגרם כאמור גם למגישת החדשות להיקרע מצחוק.

האדם המשוגע הזה, הוא ג’ימי קרויין, תושב וושינגטון DC שראה מחלון ביתו את צוות הצילום ברחוב הריק, והחליט להוסיף קצת צבע לסיקור האפור והגשום. כמובן, הסרטון הבא המתעד את העניין, נצפה במאות אלפי צפיות, ואיש-הסוס אפילו פתח חשבון טוויטר בשם hurricane horseman בו הוא מעלה עדכונים על המתרחש. מצחיק ביותר.


מתוך אינסטגרם: מתכוננים לסופה instacane#.

באמצעות mashable.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...