פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כך תחשבו מה יהיה הגובה של הילדים העתידיים שלכם

אם יש תכונה פיזית אחת שסביר להניח כל ההורים רוצים לילדים שלהם – חוץ מבריאות טובה ומראה נעים, זה גובה. אין מה לעשות, בבחירה בין להיות כמה סנטימטרים פחות מדי לכמה סנטימטרים יותר מדי, רוב האנשים יבחרו בצד של היותר. שלא לדבר על זה שלפי מחקרים, אנשים גבוהים מצליחים יותר ואפילו מרוויחים יותר מעמיתיהם ממוצעי הקומה והנמוכים.

אז אם אתם רוצים לדעת כמה גבוהים או נמוכים יצאו הילדים והילדות שלכם (כשיהפכו לאנשים בוגרים ויגיעו לשיא הגובה), יש דרך לגלות באמצעות נוסחה שמתבססת על 3 נתונים בלבד: גובהם של האם והאב ומין הילד.

הנוסחה הזאת, שרופאי ילדים נוהגים להשתמש בה, מדייקת עם סטייה של 5 סנטימטרים מעלה ומטה, ככה שגם אם הבת שלכם אמורה להתנשא לגובה של 1.65 מטר, זה לא אומר שהיא לא עלולה לסיים 1.70 או אפילו 1.60 מטר. ובכל מקרה, לא מדובר בנוסחה מדויקת, אלא רק בתחזית. הגובה יכול להיות מושפע גם מתזונה, מעיסוק בספורט, סביבה, בריאות כללית ועוד גורמים חיצוניים.

אתם מוזמנים לנסות את הנוסחה כדי לראות מה יהיה גובה הצאצאים שתעמידו. יש נוסחה שונה לחישוב גובה של בנים ושל בנות, באופן טבעי. ושוב, קחו את הכל בערבון מוגבל – זה לא בדיוק מדע מדויק.

אז איך זה עובד?

הגובה המשוער של הילדים 1

הגובה המשוער של הילדים 2

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...