פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

איך העולם היה נראה אם היינו יכולים לעוף כמו ציפורים? (תמונות)

אחת הפנטזיות הגדולות ביותר של בני האדם היא היכולת לעוף.  אז נכון, ישנם דרכים להתעופף בשמים באמצעים המוכרים, אך אף אחת מהן לא דומה לפנטזיה המושלמת, היכולת לפרוש כנפיים בכל רגע נתון, ממש כמו הציפורים, ולעוף לאן שנרצה, מתי שנרצה.

סדרת התמונות הבאה מציגה 30 מקומות נבחרים ומפורסמים בעולם, שסביר להניח שכולכם מכירים מזוית ראייה קצת שונה. המקומות הללו מתויירים ומצולמים אלפי פעמים בכל יום מהזויות המוכרות והרגילות, אבל כמעט ולא מתועדים בצורה המופלאה הזאת – מבט הציפור.

111

למרות שסביר שתזהו מיד את המקומות המצולמים, התמונות עוצרות הנשימה הללו מעניקות פרספקטיבה שונה על האתרים המוכרים הללו, זוית ראייה שאנחנו פחות מכירים. בנוסף, ניתן לראות שברבים מהמקומות הללו, לפחות אלו שנבנו על ידי בני אדם, הייתה הייתה מחשבה מעמיקה בתכנון הבניה, כך שתתקבל התוצאה המופלאה הזו במבט מלמעלה. כך למשל, מספרים שהפירמידות במצרים נבנו כך שיתאימו לחגורת הכוכבים אוריאון .

סדרת התמונות הללו כמובן לא צולמה באמצעות מצלמות על ציפורים אלא מכדורים פורחים, דאונים, מגדלים גבוהים הליקופטרים ועוד, וחלק מהן צולמו מגבהים אליהם אפילו ציפורים לא מגיעות. בין המקומות המצולמים: אמסטרדאם, פריז, ונציה, שדות האורז בסין, מפלי הניאגרה, מקסיקו, מצרים ועוד. תבלו.

 ברצלונה

1

 סנטרל פארק, ניו יורק

2

 מבוך Longleat, אנגליה

3

 מקסיקו סיטי

4

 ונציה, איטליה

5

 אמסטרדאם

6

 פירמידות גיזה, מצרים

7

 מפלי הניאגרה

8

 שיקאגו

9

 שדות הטוליפ בהולנד

10

 ברן

11

 ניו קלדוניה (אי)

12

 דובאי

13

 דוברובניק

14

 מדבר נמיביה

15

 פאריז

16

 עמק מסקנדיר בתורכיה

17

 שנגחאי

18

 קייפ טאון

19

 מוסקבה

20

 אתונה

21

 ונקובר

22

 מלדיבים

23

 סיאטל

24

 הותיקן

25

 ויאטנאם

26

 מרינה ביי, דובאי

27

 ריו דה ז'נרו

28

 שדות האורז בסין

29

 אגם פומפרניה בפולין

30

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...