פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הפיתוח הגאוני של הבחור הזה מאפשר להורים לפגוש את התינוק שלהם לפני שהוא נולד

הורים צריכים לחכות תשעה חודשים פלוס מינוס כדי לפגוש את התינוק החדש שלהם. אין הרבה אפשרויות לקיצורי דרך בתחום הזה (לפחות לא בנסיבות טובות). כמובן שכבר בתחילת הדרך אפשר לראות תמונה של העובר החביב בתור כתם מטושטש ובהמשך אפשר אפילו לקבל תמונה תלת מימדית חצי ברורה של הפנים או איברים אחרים בגוף, אלא העתיד נראה הרבה יותר מבטיח בכל מה שקשור לאפשרויות של ההורים להכיר את הצאצאים שלהם עוד לפני שהם עזבו את הרחם – ואם לא במציאות, אז לפחות במציאות מדומה.

הראשונים שפגשו את העובר שלהם במהלך ההריון היו סמולי קנטלי וחברה שלו. קנטלי הבין שיש כבר מספיק ידע ואמצעים כדי לתרגם סריקות של עוברים להדמיית מציאות מדומה שבה ההורים יוכלו לראות באופן מוחשי מאד ובתלת מימד את הילד.

תינוק

הוא התחיל לעשות תחקיר וגילה שלמרות שטכנולוגית זה די אפשרי, אף אחד לא באמת ניסה את זה קודם, כי זה כרוך בלא מעט טרחה ועבודת נמלים. הוא יצר קשר עם כל מיני חברות מתחום ההדמיה ואולטרסאונד ארבע מימד ולמד מהן איזה מידע הוא צריך כדי ליצור את הדמות של התינוק שלו. אחרי לא מעט עבודה מצד האב, אם התינוק תרמה את החלק שלה ועברה אולטרסאונד 4 מימד,

תינוק2

הנתונים נלקחו והחלה מלאכת העיבוד. בסופה, היה דגם תלת מימד של התינוק שברחם. השלב הבא והמרגש היה לחבוש משקפי תלת מימד ולראות את העובר בצורה הכי מציאותית שיש, בזמן שהוא עוד ברחם.

תינוק3

“למרות שידעתי שזה רק דגם תלת מימד, הידיעה שהוא מבוסס על התינוק שעומד להיוולד לי פשוט פוצצה לי את המוח. בכמה דקות הראשונות פשוט ישבתי על הרצפה וצפיתי בו מרחף בחלל”. האב הגאה מספר שזו היתה חוויה רגשית מאד ונורא מרגיעה אבל ובאותו הזמן גם מאד לא מציאותית.

תינוק4

על השאלה שהכי מעניינת את כל מי ששמע על הניסוי הזה, קנטלי עונה בזהירות ומסביר שיש סיכוי לא רע שכבר בקרוב הדמיה מהסוג הזה תהיה זמינה לציבור הרחב. אבל, וזה אבל די מבאס, הוא מסביר שאיכות הסריקות עדיין לא טובה מספיק כדי לייצר הדמיה איכותית והתהליך עצמו לא ממוחשב לגמרי ודורש לא מעט שלבים מתישים שנעשים באופן ידני.

תינוק5

באמצעות: adventure club

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...