פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

להיות פאקצה זה קשה!

כדי לדעת להעריך שיר טוב צריך לדעת גם להעריך שיר רע באותה המידה . לפני מספר ימים, עלה לאויר הרשת קליפ חדש בשם Hot Problems. להיט הרשת החדש הזה, גורם לסיוט ימי השישי של רבקה בלייק להיראות כמו התשיעית של בטהובן.

הקליפ גרוע, המילים מטומטמות ושתי הבחורות נראות פאקצות נטולות כשרון אמתי.  הקליפ הועלה ב 15.4 ובתוך חמישה ימים כבר הספיק להגיע  ל1,500,000  צפיות ביוטיוב, מתוכם  61,000 אנשים אשר הטריחו את עצמם, ולחצו על כפתור "לא אהבתי". בנוסף זכה הסרטון גם ל-27,000 תגובות מצחיקות המתחרות ביניהן על התגובה שתבטא באופן המדויק ביותר, כמה השיר הזה הוא אסון מוסיקלי.

בקליפ המשעשע נראות שתי בנות עשרה, שתיהן בטוחות שהן מגה לוהטות, מפזזות לצלילי מוסיקה אלקטרונית פופית. לשתיים יש תלונה חמורה כלפי שאר האנושות הבינונית והן גוללות את פרטיה לאורך השיר. את תמצית המסר החשוב של השיר אפשר להבין מהפזמון המופתי: "גם לבנות לוהטות יש בעיות, אנחנו בדיוק כמוכם, רק לוהטות". עד שלא תראו בעיניכם, לא תאמינו כמה השיר הזה דבילי ממכר ומצחיק כאחד.

אין גבול לדברים הנפלאים שאנחנו כבני אדם יכולים ליצור, אך האינטרנט גורם לנו להבין כל פעם מחדש שגם אין גבול לטיפשות ולהידרדרות שלנו כחברה ולניסיון החוזר ונשנה של אנשים רפי שכל להתפרסם בכל תנאי. אמנם מדובר בעוד קליפ מטופש של שתי בנות מפגר-עשרה שלא באמת גורם לשום נזק, אך למעשה הוא חלק מ"מגפת הפאקצות" שיכולה להשפיע על בנות צעירות הצופות בתכנים אלו. דוגמאות חיות תוכלו לראות בקניון הקרוב לביתכם.

תהנו, ולעולם אל תשכחו שגם לבחורות לוהטות יש בעיות, כמו לכם, רק שהן לוהטות ואתם לא !


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...