פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מגניב: כוכבי סרטי אימה מזדקנים (תמונות)

סרטי אימה הם אחד הז'אנרים האהובים עלי בקולנוע. על אף הסוף הידוע מראש, והתסריט שלרוב בנוי סביב תבנית מאוד ברורה שאין ממנה יותר מידי חריגות, אני תמיד מוצא את עצמי מפוחד ומבוהל במהלך הצפייה, קופץ מכל רעש קטן, וסוגר את הוילונות שמא לא יגיע איזה פרדי קרוגר ויראה פרצופו מעבר לחלון הזכוכית. ראיתי בימי עשרות סרטי אימה, אך אף פעם לא קפצה לראשי השאלה הכל כך מטרידה: מה יהיה על הרוצחים הנלוזים 50 שנים מעכשיו? איך יעבירו את ימי הזקנה שלהם?

זה נכון, לרוב הרוצח מוצא את מותו בסרטים הללו, אך פדריקו צ'ייסה, אמן, החליט לנסות ליצור אילוסטרציה שתדגים כיצד נראים אייקוני סרטי האימה של שנות השמונים (ודארת' ויידר אחד) בגיל מופלג. בסדר כרונולוגי, למי שלא מכיר, מדובר בתאומות הנלוזות מהסרט "the shinning", מייקל מאיירס מ"הולווין", הרוצח המפורסם ג'ייסון וורהיס "יום שישי ה- 13", פרדי קרוגר הותיק מ,הסיוט ברחוב אלם", וכאמור, דארת' ויידר שאינו כוכב סרטי אימה אך הצליח להשתחל ליצירה הזאת, סתם כי הוא דמות מצחיקה.  צפו בתמונות הנהדרות.

דבר אחרון לפני שאתם עוברים לתמונות, פרסמנו לאחרונה פוסט מומלץ לחובבי קולנוע, רשימת סרטים חדשים ומומלצים שחייבים לראות בשנת 2018, מוזמנים לבקר גם שם.


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...