פרסום קריאייטיב ותופעות רשת
aliexpress whatsapp group

התאוריה המצמררת הזו חושפת כיצד הפך הודור ממשחקי הכס למי שהוא היום

אחת הדמויות האהובות ביותר בסדרה משחקי הכס היא הענק החביב והנאמן הודור, אשר קיבל את כינויו בשל המילה הבודדת אשר הוא מסוגל להגיד “הודור”. בפרק השני של העונה השישית ששודר לפני יומיים, קיבלנו הצצה אל העבר באמצעות חיזיון של בראן וגילינו שהודור היה מסוגל לדבר כשהיה צעיר וששמו היה בכלל וויליס.

אז מה בעצם קרה שגורלו של הודור החביב והטוב השתנה כך שהפך להיות מוגבל בשכלו וביכולת הדיבור שלו? התיאוריה הבאה בהחלט מעניקה לסוגיה המסקרנת הזאת הסבר הגיוני ואפילו מצמרר ושובר לב.

עוד בפטריה20 מוצרים מגניבים ומטופשים שכל מעריץ של משחקי הכס חייב בחיים שלו

אז כפי שציינו, בתחילת הפרק האחרון של משחקי הכס, ראינו בחיזיון של בראן את וויליס, נער סוסים חביב, גדול ואינטליגנטי, או לפחות כזה שיודע לחבר שני משפטים יחד. מוזמנים לצפות בו שוב בסרטון הבא ואז להבין מספר דברים חשובים.


ניתן לראות שוויליס מחבב מאוד את ליאנה, האחות של נד ובנג’ן סטארק, והוא אפילו נותן לה טיפים איך לגבור על בנג’ן בקרב חרבות, דבר שהודור בחיים לא היה יודע לעשות כי הוא מפחד להילחם ונראה שאינו מודע לגודלו.

שני גולשים באתר רדיט, TazoGreenTea ו- Gbinasia, ניתחו את הפלאשבק של בראן והמידע שיש בספרים והגיעו למסקנה שלוויליס היו יכולות “וורג” כמו אלה שיש לבראן, כלומר היכולת להעביר את התודעה שלו לגוף של חיות שונות. אם אנחנו יוצאים מנקודת הנחה שהוא יכל לעשות את זה בעבר, וקוראי סדרת הספרים ביניכם יודעים שמדובר ביכולת שיש גם לשאר ילדי משפחת סטארק, סביר להניח שהוא היה בוחר להעביר את התודעה שלו לחיה שהוא מכיר, כמו לדוגמה הסוסים שהוא מטפל בהם וספציפית לסוס הלבן של ליאנה, שנראית כאמור בחיזיון כמי שמתייחסת אליו יפה והוא מאוד מחבב אותה.

6

הצבע הלבן מסמל משהו טהור ותמים שלא נגע בו רוע, כמו גם וויליס/הודור שנכנס להגדרה הזאת (מעבר לצבע עורו הלבנבן). סביר להניח אם כך, שהוא היה חפץ לעבור מדי פעם לסוס של ליאנה, לשמור עליה ולקבל ממנה את היחס החם ותשומת הלב שאף בחורה אחרת לא היתה מוכנה להעניק לג’לוב גדול כמוהו.

אחד האירועים הגדולים שהתרחשו בעבר בעלילה (בסדרה דיברו על זה מדי פעם) וכנראה שגם נחזה בו בפרק הבא כאשר בראן ישוב לחזיונות העבר שלו, הוא הרגע בו ראיגאר טארגאריין חוטף את ליאנה סטארק, בה היה מאוהב, ובעצם המעשה הזה הוא נותן פתח למלחמה שרוברט באראתיאון הולך להוביל. כשראיגאר חטף את ליאנה סביר שהוא עשה זאת על סוס כך אפשר לשער שוויליס/הודור היה עד לאותם אירועים והעביר את עצמו לסוס שלה.

4

ועדיין, נשאלת השאלה למה שהודור יאבד האינטליגנציה שלו ואת יכולת הדיבר בגלל זה? ההנחה היא שהרגו את הסוס של ליאנה במהלך הקרב כאשר היא נחטפה, בזמן שויליס בעצם נמצא בתוכו, דבר שיסביר את היותו פשוט עם ו”טיפש” שלא מודע לגודל שלו וכזה שפוחד להילחם.

בראן כבר קיבל מספר אזהרות בעבר בסדרה ובספרים בכל הנוגע ליכולת שלו להעביר את התודעה שלו לזמן רב לבעלי חיים, דבר שיכול גרום לו להיכלא בתוך החיה או לאבד את מה שהופך אותו לאנושי. על פי ההנחות שהצגנו לפניכם יש מצב שהודור הוא בכלל סוס, וזה אפילו מאוד הגיוני לאור העובדה שהוא סוחב את בראן ממקום למקום ממש כמו סוס אנושי.

3

באמצעות באזפיד

aliexpress whatsapp group

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...