פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הילד שמגלם את וויליס במשחקי הכס כתב שיר על הסיום הטרגי של הדמות שלו והשאיר אותנו בדמעות

כרגיל לפני שנתחיל, אזהרת ספויילרים: הפוסט הבא עוסק באירועים שהתרחשו בסדרה משחקי הכס, כך שאם אתם לא מעודכנים בפרקים האחרונים מומלץ לצאת מכאן בצורה מסודרת.

"הדלת" (פרק 5 עונה 6) היה כנראה הפרק הכי קורע לב בעונה השישית של משחקי הכס ולמרות שכבר יצא לנו לדון בהרחבה האירועים שהתרחשו בו, הסוף הדרמטי שלו ובעיקר מה שקרה להודור לא יוצאים לנו מהראש. כזכור, ברגעי השיא של אותו פרק הבנו איך הודור הפך בעצם להודור כשלמעשה מילא את התפקיד הגורלי שלו כשהחזיק את דלת המערה על מנת לאפשר למירה ובראן לברוח ולהינצל ותוך כדי לשלם בחייו על כך.

סאם קולמן, השחקן שמגלם בסדרה את דמותו של וויליס (הודור הצעיר) כתב שיר על הסוף הטרגי של דמותו והשאיר אותנו עם גרון חנוק מדמעות. הבחור הצעיר והמוכשר הזה לא רק כתב את השיר אלא גם ביצע אותו והעלה אותו לרשת עם השם הכל כך מתבקש "Hold the Door". השיר מתאר את סיפורו הטרגי של וויליס מהזווית של נער האורוות הפשוט והמפגש הגורלי שלו עם "האיש מהעתיד" (בראן).

גולשים זריזים שקלטו את השיר הנהדר שהעלה קולמן לסאונד קלאוד, הלבישו אותו על סרטון שמרכז את הסצנות המרכזיות מאותו פרק (הדלת) שמשתלבות בצורה מושלמת ומצמררת עם מילות השיר. מוזמנים להקשיב וולספר לנו עם גם אתם סיימתם עם עור ברווז.

קליק לעוד תכנים בנושא משחקי הכס

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...