פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

זו התגובה של השחקן שמגלם את הודור רגע אחרי צילום סצנת הסיום של הפרק האחרון

כרגיל, אזהרת ספויילר: אם במקרה לא צפיתם עדיין בפרק החמישי בעונה השישית של משחקי הכס זה הזמן לצאת בצורה מסודרת מהפוסט הזה.

הפרק האחרון של משחקי הכס הזכיר לנו שוב בפעם המי יודע כמה, למה אנחנו כל כך מכורים לסדרה הזאת. שלא תבינו לא נכון, אני מאוד אוהב את הודור, הוא היה אחת הדמויות האהובות עלי בסדרה ולגמרי מצאתי את עצמי עם פה פעור, גרון חנוק ודמעות בעיניים במהלך סצנת הסיום הדרמטית… כשהבנתי סוף סוף למה הודור אומר "הודור" כל הזמן.

11111111

הסדרה הזאת גורמת לנו לחשוב שאנחנו יודעים דבר או שניים, לגבש תאוריות שנראות הגיוניות למדי, ואז לגלות שאנחנו לא יודעים כלום, ממש כמו ג'ון סנואו. בסוף הפרק האחרון ניסיתי לדמיין את ג'ורג' מרטין יושב מול הטלוויזיה בבית ומסנן לעצמו תוך כדי צחוק בלתי נשלט "הם חשבו שהוא סוס!!!".

אז לצערנו איבדנו את הודור, הענק החביב והטוב, ותוך כדי למדנו שהמוות של הודור היה למעשה הגורל שלו ושכל מה שראינו, כולל ההתערבות של בראן בחיזיון העבר, כבר קרה, או כמו שאמר העורב בעל שלוש העיניים לבראן: "העבר כבר נכתב והדיו התייבש".

כריסטיאן ניירן, השחקן שמגלם את הודור בסדרה, היה חלק בלתי נפרד מצוות השחקנים של הסדרה במשך 6 עונות וזה בהחלט עצוב מאוד להיפרד ממנו, במיוחד לאור הנסיבות.

השחקן צייץ בטוויטר למעריצים הרבים שלו את הציוץ הבא ובנוסף התראיין מיד לאחר צילום הסצנה האחרונה שלו, בסרטון המצורף מטה.

הודור

והנה הראיון הקצר שכריסטיאן ניירן (הודור) העניק מיד אחרי צילום הסצנה האחרונה שלו בסדרה. להתראות הודור, נתגעגע אליך!

עוד פוסטים על משחקי הכס

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...