פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הסוף המפתיע של הפרסומת המצחיקה הזאת הוא אחד המופרעים שראינו

הפרסומת ההולנדית המעולה והפרובוקטיבית הזאת עלתה לרשת כבר לפני כשנה והפכה ללהיט ויראלי עם מאות אלפי צפיות, וסוף אחד מפתיע, מופרע ומצחיק במיוחד, שיגרום לכם לתגובת או-מיי-גאד קלאסית. כדי לא להרוס לכם, פשוט צפו בסרטון ואז המשיכו לקרוא.


הסרטון מציג זוג נשוי בפגישה עם יועצת נישואין המטילה עליהם את המשימה השבועית שלהם, ומבקשת מהם לנסות ולהפתיע האחד את השניה. הבעל חוזר הביתה בתום יום עבודה, ומוצא את אשתו ישנה במיטה. הוא נזכר בדברי היועצת ומחליט להפתיע אותה בפינוק אינטימי מתחת לשמיכה. כשהוא מסיים את מלאכתו, הוא ניגש לחדר האמבטיה כדי לשטוף פנים ושם הוא מגלה את אשתו ומבין שהבחורה מתחת לשמיכה היא לא אחרת מאשר… אמא שלה. אוי ואבוי.

כפי שודאי הבנתם, מדובר בפרסומת לחברה שרוכשת מאזרחים תכשיטי זהב שכבר אין להם שימוש, תחת המסר "לפעמים עושים טעויות. אנחנו נותנים לכם את המחירים הטובים ביותר עבור הזהב שלכם". כמובן, כמו בפרסומות ויראליות רבות אחרות בסגנון הזה, הסרטון עצמו די מופרך ולא ממש קשור למוצר ונראה כי הרעיון לפרסומת הזו נולד עוד לפני שמישהו בצוות ההפקה ידע איזה מוצר היא הולכת לפרסם. כך או כך, מדובר בהחלט בסרטון מצחיק ויצירתי השווה לפחות צפייה אחת, וטיפול פסיכולוגי ארוך.

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...