פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

למען הכלבלבים: עזרו לליאת להציל את אתר האימוץ ההתנדבותי יד 4

יש דברים שאפשר לדעת בוודאות מוחלטת, גם בלי שום הוכחה חותכת. כמו למשל זה שהשמש תזרח מחר בבוקר או שתמיד יהיו כלבים נטושים שיחפשו בית. אבל בזמן שהעניין עם השמש דווקא די נחמד (וחם. ונעים) ואנחנו הכי בעד להמשיך איתו, הסיפור עם הכלבים העזובים עצוב (ומדכא. ומבאס) וחייבים לעשות משהו כדי לפתור אותו.

מי שעושים לא מעט כדי לשים לזה סוף הם המתנדבים מאחורי אתר יד 4, שהוא אתר פשוט ויעיל שמאפשר – בפעם הראשונה – לחפש כלבים לאימוץ מכל העמותות והמקלטים בארץ לפי קריטריונים כמו גיל, גזע, צבע, רמת חינוך וכו'. שזה אומר, בתכלס, שהאתר הזה חוסך למאמצים פוטנציאלים את הטרטור של לתזז בין יום אימוץ אחד למכלאה אחרת ומחבר אותם ישר לכלב שהם רוצים. אה, והכול בחינם.

יד ארבע 4
עזרו להם לשמור על הסיכוי למצוא בית. צילום: רויטל טופיול

ואז באו ליד4 צרות טובות: האתר זכה לפופולאריות כה גדולה שהוא לא עמד בעומס החיפושים. מה שהובילו לצרות רעות: עכשיו יד4 הוא בסכנת סגירה. ליאת מורגן, סטודנטית לווטרינריה ומייסדת האתר שעומדת מאחורי הפרויקט, לא התייאשה והחליטה לגייס את הסכום הדרוש – לא פחות ממאה ועשרים אלף שקל – באמצעות קמפיין מימון גולשים בהדסטארט. בינתיים, גייסה מורגן קצת יותר מ60 אחוזים מהכסף, שזה נחמד, אבל לצערנו, ממש לא מספיק.

[xyz-ips snippet="youtubeembed"]

פה אתם, חובבי הכלבים, נכנסים לתמונה. יש לכם 21 יום לשים כמה שקלים למטרה טובה ואז לאלץ את כל מי שאתם מכירים לעשות כמוכם (דברו אליהם יפה, אין צורך להתחיל ישר באיומי אקדח).

אם בכל זאת אתם לא בטוחים שבא לכם לתרום, אז נזכיר לכם שבישראל, למשל, ננטשים בכל שנה 300,000 כלבים ורק עשירית(!) מהם ימצאו בית. שליש מהם, כלומר 100,000 כלבים, פשוט יורדמו.

אז קדימה, מה זה 30 או 50 שקל בשביל מטרה טובה וחמודה שהולכת על ארבע? ויש גם תשורות מגניבות. מי שלא מעוניין לתרום רשאי לכפר על עוון זה באמצעות אימוץ כלב.

קליק לעמוד הפרוייקט

יד ארבע 5
צילום: רויטל טופיול
יד ארבע 2
צילום: דבורה סאד

תמונה ראשית: דבורה סאד

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...