פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

האמא הזאת לא רצתה שבנה ירגיש רע בגלל מכשיר השמיעה שלו, אז היא עשתה את הדבר הגאוני הבא

כמעט כל אחד מאיתנו חווה בשלב כלשהו בילדות שלו הצקות כאלה ואחרות מחבריו לגן או לכיתה בגלל המראה החיצוני שלו. ילדים הם אמנם יצורים מאוד מתוקים אבל מסוגלים להיות אכזריים במיוחד אחד כלפי השני בגלל הישירות שלהם וחוסר היכולת להבין בגילם עד כמה מילים עשויות להיות פוגעניות. כמובן, כשהשינוי החיצוני הוא בולט במיוחד, העסק הזה מורכב אפילו יותר. ילדים שמרכיבים משקפיים, כאלה עם גשר בשיניים, או כמו במקרה הזה, עם מכשיר שמיעה באוזן, חשופים מאוד לפגיעה מהסוג הזה ונאלצים לחוות לא מעט רגעים לא נעימים בגלל השוני שלהם.

שרה אייברמי, אם בריטית שבנה בן הארבע סובל מבעיות שמיעה קשות ונאלץ להרכיב על אוזנו מכשיר שמיעה, מצאה פתרון מקסים ומרגש שיגרום לילדים בעלי מכשירי שמיעה להיות גאים בו, ויותר מכך, להפוך למושא קנאה עבור שאר הילדים בחצר המשחקים: ערכות מיוחדות הכוללות מדבקות מעוצבות שמתווספות למכשיר השמיעה והופכות אותו לפריט אופנתי מגניב.

קישוטים למכשירי שמיעה 1

הרעיון הנפלא הזה של אייברמי עלה במוחה לאחר שחברתה, גם היא אמא לילדה עם מכשיר שמיעה, סיפרה לה על כך שביתה שונאת להרכיב את המכשיר כי הוא גורם לה להרגיש שונה בין חבריה לבית הספר. ברגע של ספונטניות, הציעה שרה לחברתה לקשט את מכשיר השמיעה שלה באמצעות מדבקות כדי לגרום לה להרגיש יותר בנוח איתו.

קישוטים למכשירי שמיעה 2

לאחר שקיבלה פידבקים חיובים מחברתה, הבינה אייברמי כי לרעיון שלה יש פוטנציאל עצום, והחלה לבלות את זמנה בעיצוב ערכות נושא למכשירי שמיעה בהשראת קבוצות כדורגל, תוכניות טלוויזיה אהובות ועוד.

קישוטים למכשירי שמיעה 3

מהר מאוד הפך הרעיון המרגש והיצירתי הזה של האם הבריטית לעסק לכל דבר, וכיום היא הבעלים הגאה של חברת Lugs המשווקת באמצעות אתר אינטרנט מיוחד את ערכות העיצוב הללו ושולחת אותם תמורת דולרים בודדים לאלפי ילדים בעלי מכשירי שמיעה ברחבי העולם.

קישוטים למכשירי שמיעה 4

"ידעתי שיש לא מעט משפחות שנאלצות להתמודד עם ילדים שלא רוצים לענוד את מכשיר השמיעה שלהם והרשתי שיש לי את היכולת לעזור", מספרת שרה ומוסיפה "המחשבה שכעת ילדים לא רק שמחים להסתובב עם מכשירי השמיעה שלהם אלא מרגישים גאים ומלאי התלהבות כשהם עונדים אותם ומציגים אותם בפני ילדים אחרים היא הדבר הכי טוב שיכולתי לבקש והיא הופכת את כל המאמץ הזה לשווה".

קישוטים למכשירי שמיעה 5

דרך: boredpanda

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...