פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחורה הזאת החליטה להפסיק לגלח את הגוף שלה למשך שנה וככה היא נראית היום

אין הרבה נושאים שמעוררים מחלוקת ותגובות רגשיות עמוקות כמו שיער גוף. או בעצם, בואו נדייק: שיער גוף של נשים, כי אף אחד לא באמת מתרגש מגבר עם רגליים שעירות. אז בזמן שהרבה אנשים מעקמים פרצוף רק מלחשוב על בית שחי נשי שופע, יש נשים שקצת נמאס להן להשתעבד לסכין ולשעווה וקוראות לנשים אחרות להפסיק עם השטויות וליהנות מהרגליים השעירות שלהן כי זה נעים וכיף.

שיער3

אחת מהן היא מורגן מקינס, בלוגרית שעוסקת בנושאי כושר עם 27,000 עוקבים באינסטגרם, ככה שאפשר להניח שתחזוקת הגוף ושמירה עליו הם חלק חשוב מהחיים שלה. יום אחד מורגן החליטה שנשבר לה מההתעסקות המיותרת ושהיא מפסיקה לגלח. נכון, זה לא הדבר הכי מקובל חברתית לעשות (בינתיים), אבל היא החליטה ללכת על זה כי זה מה שנוח לה. היא פרסמה תמונות שלה עם שיער רגליים ושחי טבעי ובנוסף העלתה סרטון ליוטיוב, עם הסבר להחלטה שלה.

שיער2

בסרטון היא מספרת שהפעולה של הסרת השיער היתה גוזלת ממנה זמן רב במקלחת ואם זה לא מספיק, אז הגילוח היה גם מפנק אותה בימים שלמים של גירודים, יובש ופצעים בעור.

שיער

את ההחלטה להפסיק להתעסק עם שיער הגוף היא קיבלה ב-2016 והשיער שאתם רואים בתמונות הוא בן שנה. אבל זאת לא החלטה ספונטנית לגמרי, אלא כנראה משהו שהתבשל הרבה זמן: מורגן מספרת על חוויה שזכורה לה במיוחד, כשהיתה בת 12 וחברות שלה צחקו על הרגליים השעירות שלה. היא חזרה הביתה בוכה מאותה תקרית והחלה לגלח את רגליה. החוויה הזאת אמנם לא עזבה אות במשך שנים, אבל היום היא מרגישה שסגרה מעגל.

שיער4

גילוח

אם מישהי מכן מתלבטת אם ללכת בדרכה של מורגן, אז היא מספרת שאחרי שמפסיקים לגלח את השיער, בשלב מסוים הוא נהיה רך ונעים. ועל השאלה הבלתי נמנעת "אבל רגע, מה עם זה ששיער גוף על נשים זה פחות יפה?" היא עונה ככה: "מה זה יופי בכלל? בשבילי, יופי זה לא מה שאחרים קבעו בשבילי. יופי זה את כמו שאת, טבעית".

לצפיה בסרטון:

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...