פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

המחווה המרגשת של האם לבנה בן ה-11 שטען שאין לו חברים תמיס לכם את הלב

כשג'נפיר שאלה את בנה החמוד קולין אם הוא רוצה שתערוך לכבודו מסיבה לרגל יום הולדתו ה-11, הוא ענה לה שהוא לא מעוניין. האם המופתעת שאלה אותו מדוע הוא לא רוצה לחגוג, והוא ענה לה בתמימות את התשובה קורעת הלב הבאה: "אמא, את מי אני אזמין למסיבה? אין לי בכלל חברים".

קולין, שיחגוג 11 בתשיעי למרץ הקרוב, הוא ילד המאובחן עם הפרעות עיבוד חושי, בעייה שתסמיניה מזכירים את אלה של אוטיזם או תסמונת אסברגר, וגורמת לו להתנהגות לא טבעית בסיטואציות חברתיות ובמקרים של רעש משתנה או תאורה גבוהה, כך שהוא מאוד מתקשה להשתלב בטבעיות בין חבריו ללימודים.

ג'נפיר, שביקשה לעודד את רוחו של קולין ולהוכיח לו שדווקא יש הרבה אנשים שאיכפת להם ממנו, פתחה עמוד פייסבוק מיוחד בשם Happy birthday Colin, בו יוכלו חברים וקרובי משפחה להשאיר לו ברכות ליום הולדת ואיחולים אופטימיים ליום הולדתו. בעמוד פרסמה האם את הסיפור על השיחה עם בנה, וציפתה לקבל בעקבותיו כמה ברכות בודדות של האנשים הקרובים למשפחה. אולם, מה שקרה בפועל היה פשוט מופלא.

יום הולדת לקולין 1

העמוד שפתחה הפך ויראלי וזכה לאלפי לייקים, כשמאות גולשים שהסיפור נגע לליבם, מכל רחבי העולם, משאירים לקולין ברכות יום הולדת מקוריות ואוהדות, המלווים בתמונות וסרטונים. בסה"כ צבר העמוד בקצת פחות משבוע יותר מ-17 אלף לייקים, כשהמספר הזה רק עולה ועולה, וכבר קשה לעקוב אחר אינסוף התגובות שהגולשים משאירים בעמוד.

האם הנרגשת החליטה לשמור בינתיים את כל הסיפור הזה בסוד, ולהציג לקולין בנה את העמוד רק ביום הולדתו שיחול כאמור בעוד כשלושה שבועות, ולצלם את התגובה שלו. בינתיים היא דואגת לעדכן את הגולשים בעמוד במתרחש, וגם העלתה וידאו חביב שלה ושל אלה, ביתה הקטנה ואחותו של קולין, בו הן מנסות לנחש כיצד יגיב קולין לעמוד הזה. בנוסף, פרסמה האם כתובת אליה ניתן לשלוח ברכות יום הולדת אמיתיות לקולין המתוק.

ג'ניפר ואלה

כמו במקרים דומים אחרים, הרשת שוב מספקת לנו סיפור מרגש וסוחט דמעות, ולמרות שמדובר בסה"כ בעמוד פייסבוק ובלייקים ותגובות בעולם וירטואלי, אין לנו ספק כי קולין הקטן יתרגש עד מאוד מהמחווה של אמו ושל הגולשים ברשת, ואולי עצמת האהבה הזאת תעזור לו לחזק את הביטחון וההערכה העצמית שלו. עדכונים בהמשך, בינתיים, אל תהיו כאלה. היכנסו והשאירו גם אתם ברכה לקולין.

עדכון (12.2)

לא תאמינו, אבל עמוד הפייסבוק "מזל טוב לקולין" כבר מעל מליון לייקים נכון לשעות הצהריים. מוזמנים לבקר ולאחל מזל טוב!

 קולין

מקור: DailyMail

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...