פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

תגידי, באיזה צבע התחתונים שלך?

לא משנה מאיזה מין אתם, הסבירות שתשמעו את השאלה “באיזה צבע התחתונים שלך” במהלך חייכם, היא דיי נמוכה. תחתונים הם כנראה פריט הביגוד הכי מוצנע שלנו, כזה שאף אחד לא באמת רואה מלבד בני הזוג שלנו, כזה שמסמל את החלק הכי אינטימי ופרטי בגוף שלנו.

העובדות הללו לא הצליחו לבלבל  את החברים בחברת האופנה Hanes או בשמה החדש בסניפי ישראל S-wear. בקמפיין בינלאומי חדש של החברה, כחלק מקידום קולקציית ההלבשה התחתונה לנשים שלה, מבקשים בהיינס מנשים לגלות מה צבע התחתונים שהן לובשות, ויותר מכך, לשתף את התשובה שלהם בטוויטר מול כל החברים והחברות.

תחתונים היינס

במיניסייט יעודי שהוקם לרגל הקמפיין, מתבקשות הגולשות לבחור מסקלה של צבעים את צבע התחתון שהם לובשים, כשלאחר הבחירה הן יכולות לשתף את צבע התחתונים שלהם בצירוף ציוצים מובנים מהם ניתן לבחור, ברשת החברתית טוויטר. הסטטוסים המובים אליהן מצורפות תמונות הם דיי יבשים ועושה רושם שאנשים הקריאייטיב שבחרו אותם לא ממש ניסו להתחכם או להצחיק באמת, ולא אפשרו לגולשות לכתוב את אשר ליבן.

בחברה מבקשים ככל הנראה לנצל את הגולשים כדי לערוך סקר בנושא צבע התחתון האהוב על נשים, כשכרגע הצבע המוביל הוא כמובן, איך לא, הצבע ורוד עם מעל 20 אחוז מבחירות הגולשות.

בהיינס ניסו ליצור קמפייין שיחסוף את הגולשות וייצור באז בטוויטר, אל במקום זה יצרו קמפיין מעט חטטני, נטול יצירתיות, שלא בהכרח מחזק את הקשר בין הלקוחות למותג. מוזמנים לבדוק ולהתרשם בעצמכם.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...