פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה העניק לגרושתו בדיוק חצי מהרכוש המשותף שלהם כדי לנקום בה

כמו במקרי גירושים רבים, גם הבחור הגרמני הזה הצטווה על ידי בית המשפט, בהתאם להסכם הגירושים ביניהם, לחלק את רכושו שווה בשווה עם אשתו לשעבר, ממנה נפרד לאחר 12 שנות חיים משותפים. אלא שהבחור, המכנה את עצמו דר ג'ולי, לא ממש אהב את הפסיקה הזאת, לאור העובדה שאשתו לורה, לדבריו, לא הייתה נאמנה אליו במהלך הקשר והיא זו שהובילה לסיום הזוגיות של השניים. כמובן, לג'ולי לא הייתה שום כוונה להמרות את פיו של בית המשפט, אז הוא מצא דרך הזויה למדי להביע את מה שהוא חושב על בת הזוג שלו לשעבר.

ג'ולי, בחור שנראה כמי שיש לו לא מעט ניסיון עם כלי עבודה, החליט לחלק את הרכוש שלהם לשניים בצורה הכי מילולית שאפשר לדמיין, כשחתך את כל הפריטים המשותפים לו ולאשתו לשני חצאים שווים, והעביר לה את החלק שלה בשלל. בין שלל החפצים המנוסרים תוכלו למצוא את המכונית שלהם, המיטה, הטלוויזיה, האופניים, בובת פרווה, מחשב, טלפונים ועוד.

כפי שאתם יכולים לראות בתמונות שפרסם, ג'ולי עשה עבודה מקצועית למדי בחיתוך החפצים, ונראה שהשקיע לא מעט מאמץ בדיוק ובגימור החיתוך של כל אחד מהם. את המוצרים הסופיים פרסם באתר ebay שם הוא מציע אותם לכל המרבה במחיר, בצירוף הכיתוב: " תודה על 12 שנים נפלאות! לורה, הרווחת ביושר את החצי שלך, ברכות לך וליורש שלי", בתקווה שיצליח להרוויח כמה דולרים בחזרה עבור הרכוש המושמד שלו.

אספנו עבורכם את התמונות הנבחרות של החפצים המשותפים של השניים כשהם מחולקים לחצי לאחר שעברו תחת ידיו הזועמות של ג'ולי. מעל התמונות תמצאו את תרגום הציטוט המקורי המופיע מעל כל אחד מהפריטים באיביי. אגב, אם אתם תוהים כיצד הוא הצליח לחתוך אותם בצורה כל כך מושלמת, אתם מוזמנים לצפות גם בסרטון המופיע בתחתית הפוסט. מעל כל תמונה

"המכונית הזאת שמורה היטב ביחס לגיל שלה, אבל מתחילים לראות עליה סימנים של שחיקה, במיוחד לאור העובדה שחצי ממנה לא קיים."

1

"לדעתי, הפיתרון הזה הוא מושלם עבור אנשים שמחפשים לחסוך מקום עם מחשב קטן יותר אבל לא יכולים להשרות לעצמם "מקבוק אייר"

2

"הגלגל מסתובב למרות כמה מגבלות קטנות, וגם הבלם הקדמי מתפקד נהדר."

3

"בניגוד לאשתי לשעבר, אין לי מילה אחת רעה לומר על המיטה שלנו, ותמיד ישנתי בה נהדר."

4

"מכשיר הטלפון הביתי המושלם עבור אנשים שלא מעוניינים לשוחח בטלפון."

5

"הכיסאות האלה פשוט נהדרים בתור מיצג אומנותי בבית."

6

"אין שום צורך להתכרבל עם דובי צעצוע. בשביל זה יש חברים לעבודה (רומז לאי נאמנותה של לורה)."

7

"לצפות בטלוויזיה לבד זה גם ככה מדכא. מסך הטלוויזיה הזה מאוד קומפקטי וכולל כמה יציאות בגב שלו, אך אני לא בטוח אם הן כולן עובדות."

8

"בשנים האחרונות ביליתי לא מעט ערבים נפלאים על הספה הזו עם האישה שלי. לעומת זאת, היא לא חשבה שהערבים הללו היו כל כך מוצלחים, וזו גם הסיבה שהיום היא יושבת על ספה אחרת."

9

"מי שתוהה היכן נמצא החצי השני של ה-DVD מוזמן ליצור קשר עם אשתי לשעבר."

10

"אני מציע כאן, להערכתי, את האלבום הטוב ביותר של R.E.M. "כולנו כואבים" (כל כך נכון) ו"שחיה לילית", הם השירים הכי טובים בו."

11

"לצערי, אני יכול להציע רק חצי, אבל וידאתי שהטרקים הטובים ביותר נמצאים בחצי שלי."

12

"האייפון הזה הרבה יותר קטן וניתן לשלוט עליו בקלות. בנוסף, סוף סוף תוכלו לחיות איתו בשלום ובשלווה, בעיקר כי מובטח לכם שהוא לעולם לא יצלצל, ירטוט או ישמיע מוזיקה."

13

תוהים איך הוא הצליח לחתוך את כל הפריטים לשניים בצורה כל כך מושלמת? אל דאגה, יש גם סרטון:

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...