פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הנערה הזו שסובלת מדיכאון לא הסתרקה במשך שנים וכך היא נראית עכשיו אחרי תספורת שנמשכה 13 שעות

קיילי אולסון, ספרית בת 20, כבר ראתה לא מעט אנשים מוזרים שנכנסו למספרה שלה מאז החלה לעבוד בה, אבל מה שקרה לה השבוע הוא בהחלט יוצא דופן ומעניק לכולנו שיעור חשוב על פרופורציות, ועל המילה שכולנו אוהבים להשתמש בה גם אם אנחנו לא באמת מכירים את המשמעות האמיתיתי שלה, דיכאון.

באמצע עוד יום עבודה שגרתי נכנסה למספרה של אולסון צעירה בת 16 עם השיער הכי סבוך שראתה מימיה.

מספרה 1

אחרי שיחה קצרה עמה, ואחרי שהנערה ביקשה ש"פשוט תגלח לה את הראש", הבינה אולסון כי הלקוחה נמצאת במצב של דיכאון קשה והחליטה לעשות הכל כדי לעזור לה. הנה הסיפור המלא כפי שפרסמה הספרית בעמוד הפייסבוק שלה:

מספרה 6

והנה התוצאה הסופית, אחרי 13 שעות עבודה קשה על התרת הקשרים בשערה של הצעירה

מספרה 2

העבודה התפרסה על פני יומיים, 8 שעות ביום הראשון ו-5 שעות נוספות ביום  השני, אבל זה היה שווה את זה. מספרה 7

הנערה שכבר לא הרגישה שום צורך לצאת מהמיטה נזכרה כעת איך זה מרגיש לחייך שוב, ואולי תוכל לנסות לצאת לדרך חדשה., גם בזכות הפרגון והמילים החמות מהגולשים, שאמנם לא מכירים אותה, אבל ללא ספק הצליחו למרוח לה חיוך ענק על הפנים.

מספרה 3

הפוסט המרגש ששיתפה הספרית בפייסבוק ובו חשפה את תמונות הלפני והאחרי ואת הסיפור המרגש זכה למעל 80 אלף שיתופים ועשרות אלפי לייקים ותגובות של גולשים שחלקם הטיחו האשמות חמורות בהורים של הנערה, ואחרים הסתפקו בלפרגן למעשה הנהדר של הספרית, שהקדישה יומיים מזמנה כדי לעזור לילדה במצוקה. חלקם הגדול כאמור, גם דאג לשלוח מילות עידוד חמות לנערה.

באמצעות: Bored Panda

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...