פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה בישר לאשתו בהודעה על “תקלה קטנה עם הילד” וזה מה שקרה כשהיא ראתה את התמונות

כל אחד מאיתנו מצא את עצמו לפחות פעם אחת כשהוא מטריל את בן או בת הזוג שלו בהודעות מטופשות ומציקות, סתם כדי לבחון את הסבלנות שלו. ככה זה, זוגיות טובה ואיכותית נמדדת בהמון פרמטרים, ואחד החשובים בהם הוא היכולת להוציא את בני הזוג מדעתם, ממש כפי שהצליח לעשות הבחור הזה.

קצת לפני סיום משמרת הלילה שלה בחדר המיון, שלח בובי, הכוכב של התכתובת הבאה, הודעה לאשתו, בה הוא שואל אותה אם זה בסדר שיידחו את צילומי המשפחה שקבעו. בשלב הזה, נדלקה אצל אשתו נורה אדומה, וכאשר הבעל החל לפזר משפטי אהבה ולהזכיר לה כמה הוא מאוהב בה, החשד הזה הפך למוצדק.

אז מה בדיוק התרחש שם? לא נגלה לכם יותר כדי לא להרוס לכם, אבל רק נאמר שבובי הוא גאון, שאשתו נשמעת כמו מישהי שלא היינו רוצים להתעסק איתה ושמדובר באחת ההטרלות היותר אכזריות ומצחיקות שנתקלנו בהן לאחרונה, לפחות מאז הבחורה הזאת, שעשתה עבודה לא פחות טובה.

כרגיל, לנוחיותכם, תרגמנו את התכתובת לעברית, ואם אתם רוצים לקרוא את המקור, אתם מוזמנים לגלול להמשך הפוסט.

בחור מטריל את אשתו 1 בחור מטריל את אשתו 2 בחור מטריל את אשתו 4 בחור מטריל את אשתו 15 בחור מטריל את אשתו 6 בחור מטריל את אשתו 7 בחור מטריל את אשתו 8 בחור מטריל את אשתו 15
בחור מטריל את אשתו 10 בחור מטריל את אשתו 11 בחור מטריל את אשתו 12 בחור מטריל את אשתו 13בחור מטריל את אשתו 14

 

והנה התכתובת המקורית באנגלית:

בחור מטריל את אשתו אנגלית 1 בחור מטריל את אשתו אנגלית 2 בחור מטריל את אשתו אנגלית 3 בחור מטריל את אשתו אנגלית 4 בחור מטריל את אשתו אנגלית 5 בחור מטריל את אשתו אנגלית 6 בחור מטריל את אשתו אנגלית 7 בחור מטריל את אשתו אנגלית 8 בחור מטריל את אשתו אנגלית 9 בחור מטריל את אשתו אנגלית 10
בחור מטריל את אשתו אנגלית 12 בחור מטריל את אשתו אנגלית 13 בחור מטריל את אשתו אנגלית 14

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...